Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tylko always

co Sądzicie o nowych podpaskach bella perfecta?

Polecane posty

wydaje mi sie ze jest taaka jakby mniej sztywna prawda? przynajmniej tak mi sie wydaje kupilam je wczoraj zwykle uzywam always ultra badz palitinum jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester89
Podpaski to relikt przeszłości, teraz każda kobieta używa tamponów. Ciekawe co będzie następne... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :Tym razem ło znowu ja! Jak Ci sie wydaje dsa lepsze od always ultra? Jestem młodą kobieta nie jestem doświadczoon ajeszcze Ja tam różnicy nie widze chyba ze w cenie do always:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpaski to w ogóle dla mnie jakaś pomyłka jest:O Jakie by nie były:O Ob górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhj
podpaski sa ok.......tamponów nie cierpie, boli mnie ich aplikowanie, wypowiedzi na temat podpasek facetów..........przegady z was :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pamiętam, chyba z 18 albo 19 mam teraz 27 raz od wielkiego dzwonu używam podpasek po domu tylko, nie wyjdę nigdzie z nimi na zewnątrz, bo nie potrafię chodzić dosłownie jak czuję że się coś ze mnie leje:O Chodzę jak kaczka i czuję się z tym fatalnie. Robię regularne badania i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie są akurat w domu, najczęściej jakieś always albo bella właśnie, ale dokładnie Ci nie powiem, bo nie pamiętam kiedy ostatnim razem używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfhj
jansie tak samo czuje z tamponem jak TY z podpaską plus ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdura, co to niby miałoby mieć wspólnego z boleściami brzucha....czasem mnie boli, ale tabletka w ruch i pomaga. Nie znoszę podpasek, nie znoszę tego uczucia jak wstaję że się ze mnie leje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek3miasto
Podpaski a po ci one one tylko przeszkadaja w stosunkach seksualno erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurt malinowy
Bella są ok, za to nienawidzę always platinum, bo ta siateczka przykleja się do pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aggie:) no ale jako nastolatka męczyłaś sie z nimi tyle czasu wiec cos cie nakłoniło do nich albo kolezanki albo tyle lat przecierpiałas i powiedzialas dosyć:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - tyle lat się nacierpialam i powiedziałam "dosyć". Ja na serio się strasznie męczyłam z podpaskami, nawet jeśli latałam do wc co godzinę (co zdarza mi się również przy tamponach, bo czasem mam silne krwawienia), to pamiętam jak dziś, że po prostu te parę dni miałam wycięte z życiorysu. Nie wysypiałam się, bo ciągle musiałam kontrolować czy coś się mi nie wylewa :O, pamiętam że często np na lekcji brałam nieprzygotowanie mimo że się nauczyłam, bo nie chciałam za żadną cholerę wstawać z ławki i iść do tablicy przy całej klasie czując to okropne wylewanie się :O. Teraz jest o niebo lepiej. Mogę normalnie się poruszać i siedzieć w jakiejkolwiej mi się podoba pozycji, owszem do toalety chodzę często, ale to praktycznie jedyny dyskomfort nie licząc bólu brzucha, ale czasem mnie tak mocno nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aggie:) Ja nie wiem czemu ale boje sie tamponów.. nie powiem bo lecie nie raz tez sie mecze z podpaska bo ani mini ani nic ale sie boje:( Dzis mam okrres chłopak przyjedzie na jedna noc i znowu do roboty pół roku sie z nim nie widziałam a chciałam mu niespodzanke zrobic to bd miał chynba z podpaska(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogurt malinowy
Używam bella perfecta, bo mają bardzo delikatną powłoczkę. Jesli chodzi o always to normal ultra plus są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×