Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dgdg

Dlaczego tak boli?

Polecane posty

Gość dgdg

jak robimy to od tylu na stojaco czy jak leze i mam podniesione wysoko nogi to czuje jakby mi cipke rozsadzalo i tam po bokach mnie boli. Uderza w macice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w kropkę
może masz tyłozgięcie macicy. wtedy niektóre pozycje bardzo bolą jak się ustawisz pod złym kątem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdg
Chyba nie, bo kiedys mialam robione badanie usg i wyszlo ze budowa jajnikow i macicy jest prawidlowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w kropkę
mi jeden lekarz mówił że mam prawidłową, drugi stwierdził lekkie tyłozgięcie:) W każdym razie ja mam podobnie. Ale teraz już potrafię kochać się nawet od tyłu- tylko czasem muszę poświęcić trochę czasu na odpowiednie ustawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w kropkę
często- z pozycji od tyłu nie jest bolesna łyżeczka i pozycja, kiedy kobieta leży na łóżku płasko na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdg
To rzeczywoscie mamy podobnie, na lyzeczke tez mnie nie boli. Chyba musze zmienic gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w kropkę
Ja nie wiem jak to jest z tym tyłozgięciem- może jak delikatne to jest do przeoczenia:) Bo mi na usg też lekarz nie stwierdził, i moja pierwsa ginekolog też nic nie mówiła. teraźniejsza lekarka natomiast już na pierwszej wizycie mnie o tym poinformowała:) i duże rzeczy mi się wyjaśniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×