Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

Samochód jako przedłuzenie tego co ma sie w kroczu

Polecane posty

Gość oj ve!!!
Raczej dodaje, niczego nie ujmując!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss understanding
zapomniałaś dodac - tylko w przypadku pajaców niepewnych tego co własciwie w tym kroczu mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy w ogóle coś ma/miał:classic_cool: skoro nawet ta bestia barby nie zatrzymała :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ve!!!
nie zauważyłyście, że są takie, które uważają, że byle beemka dodaje kilka centymetrów właścicielowi. I co najgorsze właściciele też w to wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem konczą jako starzy frustraci jak autor akucji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Androgen Z pewnością niejedna daje się przewieźć samochodem takich rozmiarów xxx z tego tytułu miałbys potem mega orgazmy w samotnosci? "sam na sam"?:D:D:D:D nawet nie wiem czy to śmieszne czy żenujace:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do v34
:P Jak dla mnie to mit :) zresztą wszystko stworzone pewnie przez upodobania kobiet lubicie auta i kasę i tylko to dla niektórych kobiet się liczy :P są też faceci którzy nie mają nic wiecej do zaoferownia kobiecie niż zawartość garażu i portfela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na tym autor opiera sie przy wyborze kobiet?:classic_cool: stad widać jak wiele w nim frustracji choc upodoban nie zmienił:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, ja jestem tak zajebisty, że samochodu nie potrzebuję. Więc orgazmy w samotności mi nie grożą, na razie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam fajne auto ale tylko
dlatego że mi się podoba od dziecka o takim marzyłem i od 18 tego roku życia odkładałem kasę, i mimo że ryk silnika wprawia w drganie to i owo u kobiety:P ignoruje blachary i tipsiary oraz tym podobne tanie lodziary:) kijem nie tykam a co dopiero drągiem 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiko
Czasami dotyczy to również kobiet. Samochodem dodają sobie atrakcyjności. W ogóle - bogaci są jakby ładniejsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy jakbym miał kupować auto z dużym silnikiem i było by mnie stać na paliwo to brałbym bez zastanowienia Pajero II :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boond
witam no takie auto to szpan zgadza się prawdziwi faceci muszą mieć auto praktyczne i dostosowane do stanu naszych kochanych dróg niestety a jakieś tam ryczące wycackane szmelce to tylko na złom albo dla szpanu taka jest moja opinia i nie sadze by moje auto coś tam mi powiększyło itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×