Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiaasiula

Sposób na marchewkę

Polecane posty

Witam wszystkich :) Czy mógłby ktoś mi doradzić jak ugotować marchewkę ;) - wiem, że to głupio brzmi ;) mam ochotę na marchewkę w formie innej niż chrupana i wpadła mi do głowy gotowana - jednak z uwzględnieniem faktu iż nie może to być bomba kaloryczna z masełkiem itd - gdyż jestem na diecie i potrzebuję sposobu przygotowania który zachowa niskokaloryczność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może marchewka gotowana
z brokułem i do tego sos jogurtowo czosnkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczo ....
zeby nie stracila smaku, to nie gotuj, tylko udus z malenka iloscia wody, ktora na koncu odparujesz. mozesz doprawic pieprzem, odrobina soli, ulubionymi ziolami. do marchewki moim zdaniem swietnie pasuje curry (tylko patrz, zeby w mieszance nie bylo zadnych sztucznych polepszaczy smaku). a takze pietruszka, koperek .... musisz tez wiedziec, ze jedzenie waryw zupelnie bez tluszczu jest niedorzeczne. staja sie one wtedy niemal pustymi kaloriami z blnnikiem. zeby organizm przyswoil witaminy z warzyw MUSI byc choc troche tluszczu. oczywiscie ma to byc naturalny, zdrowy tluszcz, np. oliwa albo naturalne maslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey ;) dzięki za radę ;) Jutro pokombinuje ;) Teraz to już za późno na jedzenie jak koło 24 spać idę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×