Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sabina369147

Czy mu sie podobam ? Jak go zauroczyć ?

Polecane posty

Gość sabina369147

Mam 16 lat i ostatnio spodobał mi się jeden chłopak . Poznaliśmy się niedawno . Powiedział do kolegi , że jestem ładna na tyle głośno , bym to słyszała . Potem zapytał jak się nazywam i chwilę rozmawialiśmy . Następnego dnia w szkole zawołał mnie i zapytał czy go pamiętam i też chwilę pogadaliśmy Po weekendzie nie było go cały tyd. w szkole, ale spotkałam go na mieście jak szłam z koleżanką , on był z kolegą . Przechodziłam obok niego .. on zaczął do coś mówić i rozłożył ręce , żebym go przytuliła ... nie zrobiłam tego tylko się uśmiechnęłam i udałam , że nie wiem o co chodzi. ( teraz żałuję :> ) No i teraz nie wiem co robić ? Nie znamy się za dobrze, ale bardzo go polubiłam . Chciałabym czegoś więcej, może na początek przyjaźni . ? Wgl. podobam się mu czy mi się tylko wydaje ? Boję się , że zachowuje się tak też w stosunku do innych dziewczyn i nie mysli , że mogłoby byc coś więcej . . :| Jak sprawić bym mu się podobała i co zrobić , żeby wyszło z tego coś wiecej ? P. S .. Dodam , że on jest 2 lata młodszy, ale mi to nie przeszkadza .. A czy dla chłopaka to jest problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×