Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawel001

Francuskie perfumy

Polecane posty

Gość pawel001

Witam! Mam do zaoferowania francuskie perfumy odpowiedniki perfum oryginalnych, takich jak G. Armani, Hugo Boss, Kenzo, Calvin Klein, Chanel, Dior itp. Perfumy są bardzo trwałe i pachną identycznie jak oryginały, są one lepsze niż te z FM itp. Sprzedaje je w cenach o połowę mniejszych od 50gr/ml niż w centrach handlowych, tam zapłacicie nawet do 1,2zł/ml. Perfumy są znane i sprawdzone przez wielu zadowolonych klientów, sprawdź sam to się przekonasz!!! Posiadam 400 zapachów w stałej ofercie. Zainteresowanych kupnem perfum proszę o kontakt mailowy pawelz100@wp.pl lub GG 3479272, wtedy mogę przesłać listę dostępnych perfum damskich i męskich. Perfumy sprzedaję w takich buteleczkach: 30ml 20zł 65ml 35zł 100ml 50zł Perfumiki wysyłam pocztą, wysyłka 10zł przy wpłacie na konto i 15zł przy pobraniu, niezależnie od ilości perfum. Możesz także zakupić większą ilość, dorzucić własną marżę i sprzedawać je na własną rękę. Jest to świetny pomysł na mały biznes i na dorobienie sobie do budżetu. Ze względu na to, że perfumy są bardzo dobrej jakości a ich cena jest niska sprzedają się one jak świeże bułeczki w takich miejscach jak szkoły, siłownie, solaria oraz w najbliższym otoczeniu. Przy zamówieniach powyżej 10 sztuk korzystne rabaty dla uzyskania lepszych korzyści ze sprzedaży. Zapraszam serdecznie do zakupu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę o kontakt karolina3335x@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×