Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawala8

ide do ginekologa, pękła gumka

Polecane posty

Hej, w sobotę kochałam sie z moim chłopakiem i pękła nam gumka, ale mój chłopak jeszcze wtedy nie doszedł ale zawsze jest jakieś ryzyko, boje sie teraz i nie daje mi to spokoju. ide jutro do ginekologa jak mam sie przygotować, jakie pytania mam mu zadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest-okropne
powiedz, że chcesz tabletkę PO o ile nie miną jeszcze 72 godziny od stosunku. Nie wiem jakie pytania chcesz mu zadawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myślisz, że od tak możesz zajść gdy on nie skończył... W ten sposób byłabym matką co najmniej 5-tki dzieci, a nie mam ani jednego. Szkoda organizmu na te tabletki... w ciąży zapewne nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamamazde
Poprostu powiedz mu co sie stalo ;) Lekarz tez czlowiek. do 72h po stosunku mozna zastosowac antykoncepcje po... nie wiem jak to sie ma do Ciebie... moze sie lapiesz :) A moze sa inne tabletki wczesnoporonne, ktore mozna zastosowac po dluzszym uplywie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynie
Ale pamiętaj że lekarz ciąży nie stwierdzi jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tabletki jeszcze sie załapie boje się...;/ o niczym innym nie myślę i postanowiłam odwiedzić jutro ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjdvf
Musialbys miec niezlego pecha, zeby zajsc w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli minęłoby więcej niż 72h nawet gdy je weźmiesz nie zaszkodzisz dziecku. Co do wad... hm...ja nie wiem po co je wzięłam, chyba spanikowałam, ale prawda jest taka, że jak miałam regularne idealne cykle tak po nich rozwaliło mi się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest-okropne
moja koleżanka raz je brała to przez pewien czas, 3-4 miesiące miała nieregularne cykle i miedzy nimi też plamiła. Później wszystko przeszło. Generalnie nie są fajne. Poczytaj sobie o nich na necie. Ale paradoksalnie jak jest się w ciąży to ją podtrzymują, a usuwają - dlatego są legalne. Bo to nie są tabletki poronne tylko mające na celu nie doprowadzić do zapłodnienia. Myślę, że w Twoim przypadku ciąża jest bardzo mało realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest-okropne
miało być: Ale paradoksalnie jak jest się w ciąży to ją podtrzymują, a NIE usuwają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciążę nie jest tak łatwo zajść...jest duży procent prawdopodobieństwa, że nie doszło do zapłodnienia w Twoim wypadku. Z moim partnerem czasem kochaliśmy się bez zabezpieczenia i żyję, jestem cała. A te tabletki... hm... były wyrazem egoizmu i paniki z mojej strony. Bałam się o studia etc. Choć oboje nie byliśmy pewni czy mam je brać, strach wygrał w moim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tak samo sie boje o moje studia a wiem, że w ciąże można zajść bardzo łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Im więcej czasu minęło od wpadki tym mniejszą skuteczność mają tabletki po. Licz się z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
do złamanej-szkoda organizmu to raz, ale ty sie bedziesz denerwowac wiec i tak pójdziesz. a teraz napiszę coś, co wywoła burzę:> nie bierz sobie tak tabletek po bez powodu, bo one nie są takie wcale super. moja kuzynka brała non stop, dziś nie może zajść w ciażę. ja nie wiem czy to jest powód, bo niektóre biorą i nic. ale napewno nie pomoglo jej. brala po wycieciu jajnika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ dziewczyny byłam u ginekologa dzis rano i przepisał mi ta tabletkę i ją kupiłam w aptece ginekolog mnie trochę uspokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×