Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bezimienna@

Wchodzi mi tylko na ciepło

Polecane posty

Gość no i prosze yntelygent z d
Malcolm chopie idź poszukaj rozumu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Al miło, że zakładasz za mnie jakoś nigdy nie lubiłem płaszczyków przeciwdeszczowych a poza tym kurwa nie umiem tego założyć porządnie bo wkładam tak żeby było wygodnie. Musze chyba większe kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ,że kimkolwiek nie jestem i tak zostanę postacią z tych dwóch opcji, nie wiem tylko na co są większe szanse, a raczej rachunek prawdopodobieństwa tego nie wyliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak bardzo Ci na tym zależy to se bądź kim chcesz. Póki co nie prowokujesz mnie jakimiś tekstami, które mogłyby Cię "zdemaskować" bo coś czuje "niejasno" że mi paranoje znowu wmawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj rozmawiałem telefonicznie z większością lasek z tego topiku i żadna nie była zupą...Tzn rozmówczyni po drugie stronie lini, że tak sobie sparafrazuję alicję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście One myślą, że strasznie mi zależało na kontakcie z nimi ale ja tylko sprawdzałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście,
że Ci zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale na kafe to normalne. Na dzień dobry faceta sie kopie w jaja a później głaszcze po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież sie lituję i przyznaję, że zupą nie jestem, szybko idzie moja charakterystyka, na potwora i sadystę, coś mi mówi, że będę pisać ciągi liter i też na takiego wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że moje byłe koleżanki przedstawiły Ci mnie w samych superlatywach...Łykaj łykaj. Kobiety jak wiadomo są zawsze szczere. Szczególnie jak im chodzi o bzykanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście,
sam sobie takie towarzystwo wybrałeś, a poza tym - i tak bardzo je lubisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lubie ale nie bardzo odpowiada mi sposób w jaki zostałem potraktowany. Nie lubie takich akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście,
i kto to mówi! sam traktujesz ludzi nie lepiej! a nawet gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na to zasłuzyli to tak. Ale mówie o tym a nie zmieniam nick i uciekam mając w dupie, że może to wywołać wątpliwości które są o wiele gorsze niż jakaś kurwa od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwiem tak. Goniła mnie kiedyś policja. Kilka razy udało im sie mnie złapać i zawsze pytali czemu uciekałem. A ja zawsze odpowiadałem, że dlatego bo mnie gonili. Mniej więcej o to chodzi jeżeli umiecie czytać między wierszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×