Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Najbrzydsza w mieście

Chciała bym być facetem, takim macho !

Polecane posty

Ostatecznie i tak każdy przegrywa życie, bo wszyscy umrzemy, hahaha! Mój wrodzony optymizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niektórzy przed śmiercią cokolwiek osiągną, więc w ostatecznym rozrachunku jednak wyjdą na plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
widziałem Cię u mnie w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet najwięksi przegrali grę w życie, bo umarli. Osiągnęli to i tamto, ale i tak nie przechytrzyli śmierci. A to czy się wygrywa, czy przegrywa to już zależy od danej osoby. Dla matki największą wygraną w życiu może być na przykład to, że dobrze wychowała dzieci, o. I chuj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to gdzie ty mieszkasz w Mexico City:) Jolka wydawało mi się że widziałem najbrzydsza, ale zmieniłem zdanie, nie widziałem jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
ale w jakiej łodzi jesteś i na jakim morzu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesz autorke....że chcialbym miec kobiete macho....która moglaby pruc ile jej sie zechce a tak siedze w domu czytajac pobożne zyczenia świateczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ..bo i po co jak zawsze pod choinke dostane nowe...a to juz tylko kilka godzin hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam juz namalowany nowy swiat wiec nie wnikam....a poza tym nigdy nie lubialem ToYoty wiec i szczeliwie nie mierze czasu. Mam nadzieje ze tam gdzie ja sie zjawie po koncu swiata też bedzie kilku ciekawych ludzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja gospodarność mnie pociąga, świąteczne zapachy, aromaty myślę, że moja roczna absencja w myciu uzębienia, nie stanowi problemu wzbogacając świąteczną atmosferę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×