Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapalenie płucc

Czy można wyleczyć zapalenie płuc bez antybiotyku?

Polecane posty

Gość gość
Wybór jest duży jeśli chodzi o inhalatory z kompresorem. Myśmy wybrali Simple marki Sanity, raczej mały automat, dość ergonomiczny że tak to nazwę. To też z tego względu kupiliśmy akurat ten bo często jeździmy, a w związku z synkiem chcemy mieć inhalator zawsze przy sobie, żeby można było podać lek. Tutaj mamy taką możliwość, bo model jest lekki, mały, mobilny inaczej mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w przychodni i lekarz powiedział ze próbujemy bez antybiotyku i przepisał baktrim enkorton kazał postawić bańki i smarować maścią wygrzewającą i w poniedziałek do kontroli i jak nie przejdzie to wtedy antybiotyk.  Xxxx Bactrim to jest antybiotyk przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córce zamiast antybiotyku lekarz przepisał nebulizacje przeciwzapalnym benodilem niedawno. Moim zdaniem o wiele szybciej zadziałał i choroba zaczęła ustępować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdapietka
Z tych takich lżejszych i mniejszych inhalatorów jest nasz Simple, polecam, jeszcze się na nim nie zawiodłam, nie ma blokad, nie zawiesza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laracro
Inhalator zamawiałam internetowo i wybrałam coś polskiego, dokładnie Sanity Simple, działa cicho, nie ma drgań które by przeszkadzały przy inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas głównie dzieci z inhalatora korzystają ale nam z mężem też się już kilka razy zdarzyło, mamy model polski od Sanity – Simple, jest prosty to fakt ale to właśnie jego największa zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można próbować, ale czy trzeba? Przed wynalezieniem antybiotyków ludziom zdarzało się wyzdrowieć z zapalenia płuc. Problemem jest przyczyna, czy to zapalenie bakteryjne, czy inny powód stanu zapalnego w płucach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sobie łatwo poradzić przy inhalacji na naszym Simple od Sanity, nie buczy, nie drży, jest w sumie dość mały także jak trzeba było zabrać na ferie to nie było problemu z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnie mi się wdycha aerozol na moim Simple, nie krztuszę się przy tym, nie tracę dużo czasu przy urządzeniu. Polecam dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci nam się akurat bardzo dobrze sprawdza inhalator Novama Familino Pro. Oczywiście nadaje się też do podawania leku u doroslego (ma osobne maseczki w zestawie). Dużym atutem jest tutaj cicha praca, nie mieliśmy z mężem większego problemu żeby przekonać nasze pociechy do aerozolu a wiem że rodzice czasem mają spore kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Oczywiście że można i to chyba nawet szybciej z pomocą chloru:D.Ja się kurowałem na przeziębienie:D.Ale ostrzegam żeby nie przesadzić:P.Dawka też nie może być za niska-najlepiej na noc zagazować powietrze do wartości mocno odczuwalnej ale żeby nie było dolegliwości od zatrucia:classic_cool:.Ja tak robiłem:classic_cool:.Znam też inne metody ale ta z tych co stosowałem była najskuteczniejsza:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelona86

Takiej odpowiedzi nie szukałabym na forum, a u lekarza, który ma pojęcie w temacie. Nie
próbujmy być mądrzejsi od specjalistów bo to nie wyjdzie na zdrowie naszym dzieciom. Jedyne
co to mogę Ci polecić stosowanie Multilac Baby - w razie stosowania antybiotyku wesprze florę
bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Jak szukacie dobrych inhalatorów to zdecydowanie oferta Sanity – mają sporo modeli, miedzy innymi coś dla dzieci czy propozycje dla całej rodziny jak model Simple. Coś sensownego na pewno będziecie w stanie wybrać, warto zerknę do tego, co wprowadzają do sprzedaży. Firma stale też pracuje nad udoskonalaniem swoich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×