Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bilajda

Żona ze wschodu

Polecane posty

Gość Bilajda

Co o tym myślicie? Panowie czy nie kusiło Was nigdy, by skorzystać z jakiejś agencji i poszukać sobie partnerki z Rosji, Ukrainiy, Kazachstanu, Armenii? Panie, czy przeszło Wam kiedyś przez myśl, aby spróbować poznać Niemca, Holendra, Amerykanina? Co sadzicie o takich małżeństwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm........yeah
mój kolega ma żonę ukrainkę :-) wspaniała kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzeciętny xxl
mi to przychodzi na mysl ze w ten sposób (przez takie agencje)zony szukają niedorajdy zyciowe. Malo to fajnych krajowyc kobiet? Fakt moznaby w ten sposób pomóc takiej z biednego kraju ale gdzie tu miejsce na szczesliwy związek? Przeciez ona zrobilaby to z przymusu i po wymaganym okresie ucieklaby gdzie pieprz rosnie. A dla samego sexu sie chajtac? Mega gwiazda nawet,szybko znudzi sie w lózku jesli nie będzie robila tego z chęci a z poczucia obowiązku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilajda
Myślisz, że kobieta ze wschodu, nie może pokochać męża Polaka? Czemu?;) Nie zgodzę się też, ze tylko nieudacznicy szukają żon w ten sposób. Obecnie wielu ludzi jest przecież zapracowanych i ma mało okazji do poznania odpowiedniej partnerki/partnera. Mnie najbardziej ciekawi, czy ponów pociąga taka lekka egzotyka w związku- oraz to, ze partnerce z biedniejszego kraju mógłby łatwiej zaimponować, niż rodaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjjhhg
Mój kolega ma zonę Ukrainke....przecudowna dziewczyna, wcześniej był w związku z 6 Polkami i albo imał pecha ale same materialistki, oczekiwały od niego Bóg wie czego, dużo kasy a same nie miały ani grosza ,takie biedoty obiadu nie umiały ugotować , prania zrobić. teraz jest szcześliwy w 14 letnim związku z Ukrainka, sprzata , gotuje, kocha go, niedzwoni co 5 min, nie rzada kasy na fryzjera, nie puszcza sie z szefem w firmie......jednym słowem jak masz szanse nie zastanawiaj sie tam jest inna kultura na Ukrainie..a polki to zdziry i dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilajda
Widzę, że nie miałeś szczęscia do Polek.;) Nie masz racji. W Polsce jest wiele wspaniałych kobiet. Jednak coraz bardziej niezależnych, a wielu mężczyzn- szczególnie dobrze sytuowanych marzy o bardziej tradycyjnym modelu rodziny. Ciepłej, małokrytycznej żonie. Stąd moje pytanie. Polki zajmują bodajze 2miejsce(po Czeszkach) na najlepszą zonę z zagranicy, według Niemców.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjjhhg
polki zajmuja raczej drugie miejsce po brazylijkach jeśli chodzi o bogatych facetow.. same maja nedzne podstawowki a szukaja doktorów z uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to teraz wiemy co to znaczy cuuudowna obieta wg przecietnego mezczyzny-gotuje, pierze,, nie rzada na fryzjera nie dzwoni co 5 minut i pewnie ma rogi jak stad do berlina bo nudna jak jasna cholera tyle ze robotna a takich sie nie zostawia.....brrrr.....malo ruskie nam za skore zalezli zeby jeszcze ich baby ruchac? POLSKA DLA POLAKOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bilajda
Nudna, bo gotuje i pierze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory za ortografie mam z nia maly problem. Z kobietami wrecz przeciwnie ale zastanawiam sie czego szukam u kobiety z ktura chcialbym spendzic zycie i odpowiedz jest prosta kobiecosci wkoncu jestem facetem a nie niedojda kturego kobieta bendzie doic jak krowe i niestety polki niesa kobiece chca rzadzic sa bardziej meskie od niejednego faceta a kobiety z europy wschodniej maja ta kobieca ulegla mentalnosc ktura lapie nas za serce nie za portfel pozwalaja nam czuc sie dobrze w meskiej skurze z polka w zwiasku czulem sie czasem jak bym byl z chlopem i to juz bardziej kwestja kulturowa wspulczuje nastepnemu pokoleniu polakow masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze kobiety ze wschodu sa lepsze. kobiece,zaradne,uczuciowe,nie sa nachalne i maja to cos. Polki maja przerosniete ambicje,bez dobrej szkoly ale kazda chce byc bog wie kim. nachalne, pretensje o wszystko. glupio madre. od faceta wymagaja bog wie czego a same nic soba nie reprezentoja no i straszne materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze straszne z nich wulgarne tandeciarty. Jezli marzy Wam sie kobieta o wygladzie przydroznej prostytutki to prosze bardzo wybierajcie panie ze wschodu, bo na skromne Polki nie zasugujecie. Czy one sa az takie ladne to watpie, po porstu wyrzrucic smieci wychodza w pelnej tapecie na twarzy. Jest taki program o bogadych Rosjanach w UK i te Panie ktore ta pokazuja wcale ladne nie sa. Wszystie wygladaj mega sztucznie na jedno kopyto telenione barbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale głupie uogólnienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×