Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4D45

Życząc świąteczno - noworocznie...

Polecane posty

Korzystając z okazji, że święta tuż za progiem, a może nie ze wszystkimi uda się jeszcze spotkać - chciałbym złożyć Wam wszystkim drogie Panie: - V34 - blondi-Ania - żona_swojego_męża - Anetta28 - Sorelka - Iskierka247 - Diii - Wrrronia - Adaa - Zielono niebieska - Klaritka - WZorrowa - Missima - Dark Side - Bó oraz Panowie: - Zetosław - Zdzisław - PeeSław;) i wszyscy z którymi spotkałem się tutaj na kafe, a których przez zapomnienie mogłem pominąć, za co przepraszam najmocniej:) - najlepsze życzenia, dużo ciepła, dużo zdrowia również, oby te dni były miło wspominane, oby ten szał świąteczny nie przysłonił tego co najważniejszeTym co nie mogą się doczekac Świąt, to oby upłynęły powoli i leniwie, a tym którzy chcą by już było po, to oby zleciały szybciej;) Szampańskiej zabawy w Sylwestrową noc, oby wraz z nowym 2013r. rozwiązały się pomyślnie wszystkie problemy i zmartwienia, czy to zdrowotne, czy rodzinne, czy też sercowe, bo każdy z nas jakieś posiadano cóż po prostu wszystkiego najlepszego i stosunkowo udanego (jak się mawia na erotyku i nie tylko) Trzymajcie się i dużo sił Wesołych Świąt i udanego Nowego Roku🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa miec gest :classic_cool:🖐️ Adasiu 👄 Nie bede ci składac życzen wysle talon na paliwo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veee😘 🖐️ już to zrobiłas przeciez;) heheh taki talon dobra rzecz, więc kazdemy życze również by mu nie zabrakło paliwa, czy to tego oktanowego, czy żarciowo-alkoholowego, czy też tego duchowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veru, Tobie też wszystkiego co powyższe życzę...naprawdę:), jeszcze raz przepraszam jeśli kogoś pominałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...[stukając się w zapominalski łeb] jeszcze oczywiście dla Perwersji, eMaj, Jawam...jak sobie jeszcze przypomnę kogoś to dopisze...aaa i nei_nei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mi mnie wam
przezycia dzisiejszej zaglady nie zyczysz i dlaczego tak wczesnie? do swiat jeszcze 4 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa zielono niebieska
Adasiu👄 odwdziecze sie na mailu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nie przezywac zagłady:O oglądałeś/aś "Drogę"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak [stukając się ponownie w łepetynę] no i przezycia dzisiejszej zagłady;) a wcześnie bo napisałem we wstępie, a sam może już nie będe miał okazji poxniej złozyć, bo jak nie zagłada to obowiązki świąteczne pochłoną;) oj jeśli czegoś zapomniałem to dopowiedzcie, oby to tylko było jak najlepsze i najmilsze, a ja się pod tym podpisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mi mnie wam
nie ogladalam/lem:-D "Drogi" ma cos wspolnego z zagładą? Warto obejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch to wiedział od zawsze albowiem Bóg zesłał na niego bar nie byle jaki - widzi IP, sorry AJPI. :D A z tym końcem świata to jak będzie? Ustalono jakąś godzinę konkretną? Wolałabym, żeby wstrzymano się z tym wydarzeniem roku do południa, bo muszę iść precz, a nie ukrywam, że wolałabym sobie w domu umrzeć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mi mnie wam nie ogladalam/lem "Drogi" ma cos wspolnego z zagładą? Warto obejrzec? xxx Ma duzo wspolnego...tylko sie trzeba nachodzić...po 1,5 godzinie byłam śmertelnie zmęczona jak i ten bohater:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mi mnie wam
zainteresowalas mnie tym filmem jednak po przeczytaniu recenzji to nie dla mnie,poza tym 1 h 51 min tyle przed tv nie podolam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak obraz jest zachecajacy do smierci natychmiast :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veruś no
kurfa ducheł Cię namierzył swoim uczuciem to teraz nawet w życzeniach omijają :D Dzisiaj wyjątkowo zamiast kloca zostawię o 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak swiatecznie sie zrobilo :) ,z ta zaglada to poczekajcie ,plany mam na sylwestra ;). Adam w rewanzu przysle Ci profesjonalistke pod przykrywka Swietego Mikolaja ,mam nadzieje ze bedziesz zadowolony :P ps. Dziekuje i wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mi mnie wam
dzieki włącze "starej" jak mnie wkoorvi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcz chcesz ją uśmiercić?:O o nie ja do tego ręki nie przyłoze 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuurvenesen
Vi włóż sztuczną szczękę przed świąteczną fotą, nie wystraszysz aparatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mi mnie wam
nie no przed swietami co Ty a karpia kto przygotuje?:-D Ja tylko zabijam,smazenia sie brzydze:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuurvenesen
przesłanie do autora dopowlqazie, chooj ci w dope taki czarny wielki und śmierdzący :D masz przejeebane jak czterej pancerni und ich molestowany pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skuuurvenesen Vi włóż sztuczną szczękę przed świąteczną fotą, nie wystraszysz aparatu xxx mususz miec w tej kwestii własne bogate doświadczenie :classic_cool:ja bym na to nie wpadła:classic_cool: x ja mi mnie wam nie no przed swietami co Ty a karpia kto przygotuje? Ja tylko zabijam,smazenia sie brzydze xx mało że morderca to jeszcze egoista:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, nie dość, ze namierzył, to zrobił z okrycia fotę teleobiektywem.:classic_cool: Cytując Czesława Miłosza: "Innego końca świata nie będzie" :O :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skuuurvenesen
Vi wpadłaś bezzębna szkapo jak cie pchali na tematach ze dwa lata temu :D poproś u dentysty o model niewypadający spawany tlenowo :classic_cool: tępa dzido :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×