Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4D45

Życząc świąteczno - noworocznie...

Polecane posty

Zdzisławie, znowu mnie ignorujesz...:( Ja wiem, nie wyglądam dzisiaj najlepiej. Ja wiem, może nawet przypominam Roberta Smitha w wersji blond ale...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choj w dope
tuskowi i jego bękartom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz to było i wyszło normalnie. Akurat chodziło mi o włosy, a nie o makijaż. Tak czy siak zawsze wyglądam jak kolesie z KISS. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzichu, a tak a propos... I was made for loving you baby You were made for loving me And I can't get enough of you baby Can you get enough of me? :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wyliżę Zdzisiowi cipkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyną przyzwoitą osobą w tym temacie jest v34 , to jest powściągliwa i taktowna kobieta ! Dlaczego nie możecie brać z niej przykładu ??? ! Całą reszta tylko o lizaniu c**p pisze ! FUJ !! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
to ja też wszystkim życzę Wesołego Końca Świata! Obyśmy w przyszłym roku spotkali się w tym samym składzie w Nowy Koniec Świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Najbrzydsza w mieście Jedyną przyzwoitą osobą w tym temacie jest v34 , to jest powściągliwa i taktowna kobieta ! Dlaczego nie możecie brać z niej przykładu ??? ! Całą reszta tylko o lizaniu c**p pisze ! FUJ !! xxx czesc śliczna🖐️ pozory mylą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszko-dzisiejszym nie wytrzeźwiałam. Od 5:30 nie miałam alkoholu w ustach, więc tak jakby dzisiaj jeszcze nie piłam. Proszę mnie tutaj nie posądzać. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chciałbym robić verze z połykiem, wiem że ma dużego kutaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chociaz niech koniec poczeka na koniec dnia:classic_cool: moze sobie strzele piwko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano mam, i walę go sobie na myśl o tym fantastycznych doznaniach, które mi oferujesz. Chcesz popatrzeć na Skype? Mój nick: twojacórkarobigałępokiblachatwojamatkatochuj. :) Rozpędzam skórę i czekam na rozmowę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×