Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewa, 33

co robicie do świąt dziś - sobota?

Polecane posty

dziś dzień roboczy, pewnie paznokcie szlag trafi jutro mam proszony obiad, więc trochę w kuchni posiedzę dziś i jutro do południa ale, że wczoraj było niewysiłkowo, wręcz wypoczynkowo, to dziś z nowymi siłami ... :} 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
a co to kogo obchodzi kobieto, co ty robisz..... następny topik gwiazdorski założyłaś i wylewasz się, bo na innych cię nie chcą i jaja sobie tylko z ciebie robią... już dałabyś spokój z tą swoją osobą i zajeła się tym swoim niezwykle interesującym życiem. czytać się nie chce, czy już zrobiłaś paznokcie czy nie, czy pojechałaś do pracy czy nie... KOGO TO OBCHODZI???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
weszłam, bo chciałam zobaczyć co za idiota rozpisuje się w poniedziałek w temacie o sobocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
no, z tobą na czele :D tylko do tytułu nie pasuje AUTORKO. może tak do poszczególnych dni topik założysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy na czele skoro masz takie barwne to swoje życie, to czemu toczysz ze mną tę jałową dyskusję? 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihih
no bo ewa się upiła i święta przespała. pogubiła się w czasie i tak będzie o tej sobocie do usranej śmierci pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
wolny kraj autorko, jeżeli nie zauważyłaś i każdy może wyrazić swoje zdanie, nie tylko ty. czy zmianę systemu też przespałaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady.... a co to kogo obchodzi kobieto, co ty robisz..... następny topik gwiazdorski założyłaś i wylewasz się, bo na innych cię nie chcą i jaja sobie tylko z ciebie robią... już dałabyś spokój z tą swoją osobą i zajeła się tym swoim niezwykle interesującym życiem. czytać się nie chce, czy już zrobiłaś paznokcie czy nie, czy pojechałaś do pracy czy nie... KOGO TO OBCHODZI???!!! 1 skoro cię to nie obchodzi, to wypad w takim razie :] 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihih
oho!!! ewa wyrzuca za drzwi ;) żarty się skończyły!!!! piorun nie kobieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.........
ewa przespała zmianę systemu :D dobre :D i trafione. ale się uśmiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka zamówiłaś
juz kiecke z krempliny i lakierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to jest właśnie
dobry przykład tego, że osoba jest uzależniona od sytuacji konfliktowych. nikt jej nie chce, a ta się pcha. krytykują ją, a ta że to zabawne dla niej. a jak mniej zabawne to mówi wypad. albo rzeczywiście przespała amianę systemu, bo w poprzednim to by wielką karierę zrobiła.... smutne, ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady....
to ty jałowe dyskusje prowadzisz. jak tak to olewasz, to pokaż i nie komentuj, nowy topik załóż, np. co robicie prze nowym rokiem dziś - środa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe dobre.........
i jeszcze ma czelność zwracać komuś uwagę. zero inteligencji i kultury po prostu. i wszędzie jej pełno. niedługo otworzę lodówkę, a tam ewa z kotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×