Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

niedługo idę do medium

Polecane posty

Gość lkjhrtyjhgfryiiut
Nie lepiej dać tę forsę na biedne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co? tzn na co liczysz po tej wizycie? A odpowiadając na pytanie to tak, byłam raz u wróżki :) naopowiadałam jej pierdół o sobie a ona na podstawie tego mi wróżyła :) gdyby rzeczywiście miała jakieś zdolności powinna chyba wiedzieć że ją cyganię...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kobieta nie żartuje...wcześniej spotkałem taką kilkanaście lat temu...muszę się dowiedzieć kilku spraw - a kasę na biedne dzieci płacę cały czas - w licznych haraczach podatkowych, gdzie przestępcy ładuje je sobie do kieszeni - zamiast dac dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie wróżka - to jest ktoś inny - zaawansowany , posiadajacy wiedzę i niezwykłe zdolności - nie każdy jest tak przyziemny , żeby skończył w dole , zasypanym ziemią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie facet tylko cipka
na dodatek prawiczek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to nie facet tylko cipka
prawikiem moze i nie bo zawsze za ta drobna oplata bedzie mogla cie przeleciec ale cipka to ty zostaniesz do konca zycia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanowiłeś sie kiedyś skąd ten ktoś ma te zdolności ? z innego wymiaru świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa to jesteś prawiczkiem? Serio? To ile Ty masz lat? tak i lubię świeże mięso - a nie zużyty materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z góry - z pewnością nie . pozostaje ten z dołu - zdajesz sobie sprawę z kim zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Ty sam to powiedziałeś tak - ale nie wiem czy brzmiało, to poważnie i uważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje ten z dołu - zdajesz sobie sprawę z kim zaczynasz ? ten z góry otwiera ci rozum tak samo - tylko chce mieć wyłączność :) a z kim zaczynam? doskonale wiem i zdaje sobie z tego sprawę - poza tym , to on zaczął ze mną - dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z góry otwiera ci rozum ,zebyś był wolny . Jak zaczniesz z diabłem staniesz isę jego własnością. . I wierz mi - nie ma w tym niczego figlarnego b0 diabeł przychodzi tylko po to , żeby grabić i zabijać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z góry otwiera ci rozum ,zebyś był wolny . Jak zaczniesz z diabłem staniesz isę jego własnością. . I wierz mi - nie ma w tym niczego figlarnego b0 diabeł przychodzi tylko po to , żeby grabić i zabijać . dziecko drogie...ja jestem własnością tylko mojego szefa - z innymi szefami gram tylko w gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholka no. 1 mam nadzieję , ze jesteś psycholką kalibru mniejszego i nie zjesz w szale wszystkiego z choinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to revolver czego klamiesz
zes prawiczek skoro szef regularnie cie puka ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×