Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cjcjcjjcjcjcjjcc

Czy mozna sie wykazac na okresie probnym

Polecane posty

Gość cjcjcjjcjcjcjjcc

Mam umowe na 3 mies a teraz swieta itd , lokal w remoncie, boje sie ze nie bardzo sie wykaze, macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia ... ... ...
rzetelność, inicjatywa, zaangażowanie, chęć do pracy u mnie w pracy aktualnie jest 2 stażystów olewają pracę i szukają cichego miejsca aby poplotkować i wypić kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdkdkdkkdd
to fakt, rzetelnosc tak, ale ja np zaczelam nowa prace a siedziba jest w duzym miescie, to budzetowka i sie przyuczam wiec ciezko sie wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ty naiwna
ta...dadzą ci się wykazać te biurwony zasiedziałe....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się wykazać, starając się przez pozostałe dni ze wszystkich sił! :) Też jestem nowa w pracy, przez święta odpadło wiele dni, a teraz jeszcze odpadną nam kolejne, bo mamy organizowany taki wyjazd narciarski dla firm: http://expn.pl/oferta/imprezy-zimowe/firmowe-wyjazdy-narciarsko-snowbordowe Ale pomyślałam sobie, że i tam mogę się wykazać, choć od nieco innej strony: mogę pokazać, że potrafię współpracować z grupą, że jestem życzliwa, fajna i pomysłowa ;-) Tak to sobie tlumaczę :D Zawsze trzeba znaleźć jakąś możliwość do zaprezentowania się z najlepszej strony :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×