Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiak5689678

moja emigracja ...czy warto było?

Polecane posty

Gość kalabandora
Do "biedne dziiady" - umiem czytać ze zrozumieniem , natomiast ty nie umiesz dostrzec ironii. Nie wiem, gdzie wy macie pokoje za 200 funtów, tu, gdzie jestem takich nie ma, a 450 to stąd, że płace kaucję, normalnie to jest 350. Nie ma niczego taniej. Pozdrawiam was wszystkich cieplutko i dziękuję za miłe, dobre słowa ( do "dziiada" - jakbys znowu nie odczytał, to pisze duzymi literami - IRONIA). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
my zaczynalismy od pokoju w share house za 70 f. za pare tygodniowo manchester na jedzenie jakies 30-40 tygodniowo na dwoje bilety ewentualne to 12 z tydzien / 24 tel i net 40 280 160 96 40 576 na dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz niewaznee
We dwoje jest łatwiej - i finansowo i emocjonalnie. Jedna wypłata może wtedy iśc na koszty typu mieszkanie, inne opłaty, transport itp. a za druga można zyc i nawet odłożyc. Nie do przecenienia jest tez wspomożenie psychiczne ze strony ukochanej osoby. Sa tez ludzie, ktorzy maja tu dzieci, pobieraja benefity i potem piszą na kafeterii peany na temat tego, jak świetnie im sie tu żyje. No pewnie,że wtedy świetnie, z dodatkiem benefitów....nie dziwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Ja w przyszłym roku mam zamiar wyjechać za granicę i nawet już dokumenty z deluxa mam. Trzymajcie kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Wsadź se w doope te twoje dokumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×