Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karen18

świat bez mezczyzn

Polecane posty

Gość wypnij się a ja głęboko wejde
brahmin i tu się mylisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
karen18 jełopy? A kobiety kim są :P :D nie oceniaj po kilku osobnikach, mnie nie znasz mimo że napisze kilka głupot i na podstawie nich mnie ocenisz?? mówią ze aby kogoś poznać może ci życia nie starczyć :P chamstwo było jest i będzie ale kurestwo się rozpleniło jak szarańcza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
brahmin zeby kobieta nie zrobiła gang banga :D musiałby być tylko jeden facet 😴 dla chcącego nic trudnego nawet przejechać cały świat i poznawać smaki męskich ptaków a gdyby był tylko jeden facet to zaspokoiłaby się substytutem z sex shopu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytaj ze zrozumieniem.nie mysle tak o wszystkich mezczyznach no ale sam powiedz przecierz mam racje okreslajac tym mianem osobnikow ktorzy zdradzaja swoje kobiety albo rania.jezeli nie zrobiles nic to nie masz podstaw do oburzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale z matematyką nie wygrasz - większa jest szansa na gang bang, gdy na świecie jest 3 mld facetów, a mniejsza, gdy jest ich tysiąc. Chęci nie podnoszą prawdopodobieństwa;) A atrybuty z sex shopu, to już jednak nie gang bang:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
wiem wiem zapomniałem napisać że nie o wszystkich 😴 popatrz ile kobiet wali kochających mężów chłopaków po rogach z byle pierwszym lepszym frajerem bo ma taką fantazje i chce poczuć smak innego ptaka w ustach 😴 ile tak będziesz gadać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopaki jak chcecie sobie pogadac o gang band to zalozcie wlasny temat ale nie tutaj nie po to zalozylam temat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja apeluję o przymusową kastrację wszystkich mężczyzn miasta Krakowa (oprócz jednego). To są straszne zboki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee. ja przewinień nie mam na swoim koncie, ale na Syberię chętnie pojadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
brahmin nie gang bang ale jak namówi kilka kolezanek do zalożenia pasków z penisami i polewania jej ciała kefirem dziwne byłoby kobiete taką adorować z psyche coś nie tak 😴 w nocy kiedy taka by leżała obok mogłaby przymierzać się ze swoim dildosem do twojego otwora albo porównywać wielkość z naturalnym narzędziem penetracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypnij się a ja głęboko wejde
ja nie jestem świnią ani bydlakiem 😴 nie krzywdze kobiet i nie dam sie skrzywdzić 😴 mam jakieś zasady :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Gdyby nie mezczyzni, kobiety nadal by na drzewach siedzialy. A swiat bez kobiet? Zgubilby sie gdzies po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na Syberii będę miał przynajmniej pretekst, gdy będę szukał kobiety do ogrzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na syberii by nie bylo kobiet bo to bylaby kara dla tych nie dobrych dupkow:p wiec decyduj gdzie chcesz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wybieram Afrykę, chociaż już przeżyłem seks w ekstremalnych temperaturach rzędu 40-45 stopni i jest to niesamowicie wyczerpujące... Już są w drodze do Gdańska... A dasz radę wszystkim? Gdańszczan Ci mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×