Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karen18

świat bez mezczyzn

Polecane posty

jak bys czytal moje wczesniejsze posty to bys wiedzial ze ja jade tylko po łajdakach ktorzy gwalca i rania kobiety..ej nie pogryź klawiatury ze zlosci:D mnie to smieszy co piszesz,bronisz lajdakow ktorzy krzywdza kobiety dlatego bo taki sam jestes:) a po drugie nie wmowisz mi ze jestem kims kim nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaa a kto was wtedy weźmie
karen18 nikogo nie bronie kretynko o scierwach gwałcicielach nie pisałem bo to nie są normalni faceci deklu :D:D tylko śmiecie ale nie kazdy debilko gwałci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bronie kobiet tych ktore daja dupe bo tu macie racje...ale te normalne...dla twojej wiadomosci nie maluje sie i bez tego pieknie wygladam i moj chlopak to docenia:) niejestem przez nikogo zdradzona,poprostu opisuje to co widźe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaa a kto was wtedy weźmie
bawi ciebie :D mnie bardziej skoro gwałciciela za normalnego kolesia uważasz to jesteś jakaś pieerdolnięta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ranicie kobiety...zrobicie dziecko i uciekacie z podkulonym ogonem typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaa a kto was wtedy weźmie
czego ty tu nie rozumiesz??? z porzadną kobietą facet układa sobie zycie i nie krzywdzi jej :P idż pobaw sie kutasem sasiada :)do tego sie nadajesz tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hans Koeln
karen18, połamałem sobie zeby na tej klawiaturze, ale dobrze mi tak heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaa a kto was wtedy weźmie
jestes głopia i tyle :P pieprzysz jak potrzaskana i teraz juz sama nie wiesz o co ci chodzi :) dziecko zrobi i ucieknie nawet tak moze zrobic 40 latek a taki stary i dojrzaly :P to nie są faceci tylko cioty :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła:)))))))))
Przeszłość. Powoływanie się na rozwiązłość jest błędne, bo kiedyś to dopiero była rozpusta. Trzeba uwzględnić to co było naprawdę, a nie jakieś ideały epoki. Można by się o tym rozpisywać, a rozpisywać, ale mi się nie chce. Uogólnianie, że mężczyźni są tacy, a kobiety są takie nie uwzględnia ludzkiej różnorodności. Można znaleźć dla siebie sprzymierzeńców i wśród jednych i wśród drugich. Obojętnie jaką by się nie było to znajdą się tacy, którzy będą ci pasować. Oczywiście to już zależy czego naprawdę chcesz. Może sobie wmawiasz, że chcesz kogoś innego niż naprawdę chcesz i uczciwy chłopak cię pociągać nie będzie, tylko cwaniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaa a kto was wtedy weźmie
do twojej wiadomości facetem ne jest - gwałciciel - damski bokser -sutener itd scierwo - pedofil -zigolak td to tylko jakies gówno zaburzeniami :P nic tylko ich eksterminowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szowinistki :D
Kobiety mówią,że mężczyźni to bezużyteczne śmiecie :) 2/3 wyjdzie za mąż.Wtedy zapraszam na ten portal i przejrzyjcie swoje posty,a później zostawcie swoich kochanych mężczyzn,których tak bardzo kochacie i tak bardzo szukałyście przez tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×