Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość || kreseczki :)

|| kreseczki

Polecane posty

Gość || kreseczki :)

Witam wszystkie mamy i przyszłe mamy właśnie w wigilie dowiedziałam się że zostanę mamą :) cudowne uczucie :) nim się o tym dowiedziałam dzień wcześniej bolał mnie brzuch i później jeszcze przez 2 dni ale od tego momentu nie boli mnie nic zero objawów i stąd moje pytanie czy brak objawów w 5 tygodniu to powód do niepokoju ? od pozytywnego testu nie byłam jeszcze u lekarza będę próbowała dostać się do niego dzisiaj poradźcie coś :) to moja pierwsza ciąża stąd te obawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Mam dwie ciaże za sobą i dwa razy zero jakichkolwiek objawów ciążowych. Wszystko było jak w normalnym cyklu. Wyluzuj i nie szukaj problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie jeśli nie masz plamień gwałtownych bóli itp to nie ma co się śpieszyć. Poczekaj jeszcze trochę z wizytą bo na tym etapie nawet nie założą karty ciąży. Ok 6 tygodnia już coś zobaczysz na usg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Na tym etapie objawy podobne jak na @. Ja w 5tc nie wiedziałam o niej,nie mówiac o objawach. Pojawiły się ok 7tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gtez w 5 tygodniu nie mialam mdlosci i czulam sie swietnie ale tydzien pozniej przyszly mdlosci i zle samopoczucie wiec moze jeszcze bedziesz miala jakies objawy albo ciaza bedzie bez objawow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
na objawy przyjdzie jeszcze pora i na wizytę u lekarza też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
dzięki dziewczyny :) mam nadzieję że macie rację :) dziś dokładnie mam 5 tydzień i 2 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie 3 pozytywne :) chciała bym wiedzieć że wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Tak jak piszą do lekarza nie ma co pędzić od razu bo potem tylko stres że nie widać. Po co to? Odczekaj i umów się na spokojnie w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka;(
Po pierwsze gratuluję, po drugie - uwierz mi objawy jeszcze przyjdą, bo 5 miesiąc to za wcześnie, po trzecie - nie chodź dziś do lekarza, bo nie będzie jeszcze widać echa serca, lekarz nie podejdzie do ciebie jak do prawdziwej ciężarnej, bo dla niego nie jest to nic emocjonalnego i tylko będziesz się stresować. Spokojnie po Nowym Roku będzie na to czas. Teraz ciesz się i relaksuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka;(
5 tydzień oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!! proponuję zrobić beta HCG (z krwi i nie trzeba być na czczo) co 24h wartość powinna się podwajać więc mozesz zrobić sobie ze 2 razy dla sprawdzenia:) ja piwersze to badanie zrobiłam w piatek przed wigilią i dziś miałam iść ale przełożyłam na jutro :) co to wieku ciaży to kiedy dostałaś ostanią @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, idź
Mój lekarz kazał mi przyjść właśnie w 6 tygodniu (tzn. w 5 tygodniu i którymś dniu), byłam w 5 t i 1d, w macicy widoczny był pęcherzyk ciążowy i pęchęcherzyk żółtkowy, to juz pierwszy krok. A lekarz kazał mi przyjść z chociazby z prostego powodu: sprawdzenie czy nie ma ciąży pozamacicznej. Rozmowa z lekarzem nie zaszkodzi, a pomóc może, to lekarz na podstawie wywiadu zadecyduje co robić. I wcale nie traktował mnie jako nie ciężarnej - przeciwnie, wstępnie (zaznaczył to) pogratulował i kazał przyjść za 1-1,5 tyg., wypisał zaswaidczenie o ciąży, gdyby coś się działo nie musiałbym się tłumaczyć np. w szpitalu tylko miałm czarno na białym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, idź
BETA HCG POWINNO PRZYRASTAĆ O CONAJMNIEJ 66 % W CIĄGU 48 H A NIE PODWAJAĆ SIĘ CO 24 H!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) pomyłka z mojej strony ale sama to usłyszałam od jakiejś kobitki. no stress :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, idź
tak wielkimi napisalm, żeby żadna się zdenerwowała niepotrzebnie ;) Nie krzyczałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej okej :) no to w sumie ważna informacja. sama zamierzam sprawdzić co i jak po 7 dniach... (o! już 7 minęło! ale fajnie! niech to szybciej mija to szybciej zobaczę swojego maluszka:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty nie powiesz
co do tego, że chcesz wiedzieć czy wszystko okey. Ja zrobiłam bete dla upewnienia się czy jest ciąża-brałam tabletki a lekarz żadnym testom nie wierzył-i musiałam w 4tc udać się do ginekologa po zaświadczenie. Lekarka zobaczyła bete i powiedziała, że żeby zobaczyć na tym etapie czy te tabletki nie zaszkodziły(byłam kilka dni wcześniej w szpitalu i dostałam tabletki takie, których nie można brać w ciąży, oprócz tego te moje) kazała po kilku dniach zrobić bete i jeśli prawidłowo przyrasta wszystko dobrze się rozwija, więc jeśli chcesz wiedzieć zrób np jutro bete i w poniedziałek. Bedziesz wszystko wiedziała. Co do stwierdzenia ciąży wszystko zależy od sprzętu ginekologa. Mi się zbiegło-dowiedziałam sie o ciąży a wcześniej miałam zaklepaną wizyte u gin taka kontrola. I w czwartek byłam u gin prywatnie(lepszy sprzęt) a potem we wtorek na NFZ(u tej samej lekarki) powiedziała, że DUZO więcej widziała kilka dni wcześniej u siebie niż na tym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ty nie powiesz
autorko idź mi lekarka powiedziała tak-jeśli u kobiety podejrzewa się ciąże powinno się ją traktować jak ciężarną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
nie było mnie chwilę bo byłam właśnie zrobić badanie bety wynik ma być dzisiaj albo jutro rano mam nadzieję że będzie okej :) kurcze mam mętlik w głowie kiedy mam iść do tego lekarza ale jeżeli beta będzie ładna to chyba faktycznie pójdę po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
a czy w 6 tygodniu już będzie coś widać na usg bo 6 tydzień będzie 1 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 6 tyg powinno już być widać zarodek może serduszko choć niekoniecznie bo z tym różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
kurcze mam nadzieję że wytrzymam i faktycznie pójdę dopiero po nowym roku bo teraz może jeszcze nic nie być widoczne jestem w pierwszej ciąży i jestem zielona w tym temacie :) dosyć długo się staraliśmy dlatego się denerwuję czy wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamka;(
na pewno jest dobrze:) spokojnie w przyszłym tygodniu jak pójdziesz będzie wiecej widać i wyjdziesz z gabinetu spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
załamka;( właśnie o to mi chodzi żebym była spokojniejsza i żebym wiedziała że z maleństwem wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
autorko, naprawdę daj na luz. Mysl pozytywnie i nie stresuj się na zapas. Tak to już będzie teraz że stale będziesz musiała na coś czekać. Stresy ciąży nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze w 5 tygodniu to jeszcze maleństwa tam może nie być widać;-) bo to ledwo kropeczka na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
A cykle miałaś regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
wiem że nie powinnam się denerwować staram się :) cykle przed zajściem w ciąże były różne raz co 29 dni innym razem co 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
a dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×