Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość || kreseczki :)

|| kreseczki

Polecane posty

bo jak miałaś póżniej owulację to ciąża może być młodsza i później będzie coś widać na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
owulację miałam 7 bądź 8 listopada bo pierwszy pozytywny test owulacyjny miałam 7 i 8 też były || kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno to jak
owulację miałaś 7 i 8 listopada to na bank będzie juz widać wszystko na usg a kiedy miałaś ostatnią @?? Ja 2 lata temu miałam owulkę 12 grudnia a, ze jestem w ciązy dowiedziałam się 8 dni później :) miałam cykl stymulowany a kusiło mnie by wcześniej zrobić test i dzisiaj mam synusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno to jak
czyli ostatnią @ miałam 25 listopada a po niej owulkę miałam 12grudnia a test robiłąm 20 grudnia i juz były II kreseczki bladzioch ale był 21 grudnia zrobiłam betę i o zgrozo wyniosła tylko 2 a 23grudnia zrobiłam kolejną betę bo w lab kazali mi powtórzyć i juz było 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
ja poczekałabym z usg, nie robiłabym też bety. Wiem, że trudno jest czekać, ale warto ;-) zresztą czas ciąży to ciągłe oczekiwanie i troska, więc potraktuj to jako próbę ;-) Skoro testy ciążowe są pozytywne to na pewno jesteś w ciąży. Możesz zadzwonić do wybranego ginekologa i zapytać, kiedy powinnaś przyjść na wizytę. Na pierwszej wizycie dostaniesz skierowanie na wiele badań, więc nie możesz zwlekać za długo, ale myślę, że po nowym roku już idź, może nawet po weekendzie 5-6.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno to jak
mama dwóch dziewczynek rozsądnie mówisz :) ale ja wiem po sobie jakiś czas staraliśmy się o dzidziola nie wychodziło w końcu udaliśmy się z mężem do kliniki leczenia niepłodności i choć marne dawali nam szanse na naturalną ciążę to przey stosowaniu clostilbegyt i ovitrelle zastrzyku zaszłam w ciążę zupełnie naturalnie znaczy bez in vitro czy IUI i tak bardzo chciałam zobaczyc to moje dziecię, ze zadzwoniłam do mojego ginka i ten polecił zrobić betę i przyjść za właśnie 1,5-2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
rozumiem, bo też "świrowałam" w drugiej ciąży... o pierwszej dowiedziałam się późno i od razu wiedziałam "wszystko", łącznie z płcią... skróciło mi się oczekiwanie, a że byłam bardzo zajętą osobą i wszystko przebiegało bezproblemowo - czas zleciał migiem. druga ciąża była niespodzianką, ale nie do końca wesołą, bo szanse na utrzymanie ciąży były nikłe... co przeszłam, to moje, ale fakt, że czas mi się dłużył okropnie /leżałam/ a że badania wychodziły źle to na własną rękę często je powtarzałam, bo chyba zwariowałabym czekając na wyznaczone przez lekarza terminy... mój lekarz mnie rozumiał i wiele kobiet, które przeżyły ciąże zagrożone też... dlatego rozumiem, jak ciężko czekać, jak trudno wierzyć testom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
7-8 listopada owulacja to skąd ten 5 tydzień ciąży? Coś pokręciłaś. wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ost. okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
przepraszam miało być oczywiście 7-8 grudnia ostatnia miesiączka była 20 listopada pomieszało mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
dzwoniłam do ginekologa i mam termin na 2 stycznia czyli zaraz po nowym roku :) więc i tak muszę wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie na pierwszym
USG (końcówka 6t) nie było widać nawet pęcherzyka, serduszko zabiło w 8tc, dopiero wtedy lekarz stwierdził żywą ciąże i mógł założyć kartę ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
w takim razie czekaj cierpliwie ;-) dobrych wieści na wizycie i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
Będzie dobrze, zobaczysz ;-) Nie znam się na becie, ale skoro testy wyszły pozytywne to ciąża na pewno jest. A do lekarza zamierzasz chodzić prywatnie? Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
jestem z bielska-białej tak będę chodzić prywatnie puki co później zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
to cała Polska nas dzieli ;-) chociaż rozważam ferie i narty w Szczyrku ;-) ja też mam ginekologa prywatnego, prowadził moje dwie ciąże, był przy porodach i ciągle jestem jego pacjentką. Trzymaj się ciepło, na pewno wszystko dobrze się ułoży i po wakacjach przytulisz swojego dzidziusia ;-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
do Piotra Lasatowicza z osiedla Karpackiego świetny ginekolog szczerzę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 8 tc
u mnie był juzmały człowieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
już bym chciała zobaczyć na usg tego małego człowieczka :) nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry gin prowadził ciążę mojej przyjaciólki tylko straszne kolejki do niego są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
ja chodzę prywatnie więc nie jest źle :) ale ginekolog naprawdę niezły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
odebrałam właśnie wyniki bety i są następujące : MÓJ WYNIK TO: 355.8 mIU/ml 1 tydzień: 5.8-71.2 2 tydzień: 9.5-750 3 tydzień: 217-7138 4 tydzień: 158-31795 5 tydzień: 3697-163563 to by znaczyło że to 2 tydzień tak ? dobrze to rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To będzie 2-3 tydzień
od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno to jak
w takim razie wg kalkulatora ciązy jesteś w 6tc :) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
dzięki dziewczyny :) aż boję się cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to jeszcze nie czas
by się tak cieszyć. Beta musi wzrastać odpowiednio, serduszko musi zabić na USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość || kreseczki :)
mam nadzieje że zabiję serduszko na usg jak nie na najbliższej wizycie to na następnej liczę na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno będzie dobrze! co do owulacji to u mnie też powinna być i była odczuwalna 8 grudnia :D ja jutro pójdę na drugą BETĘ i zobaczymy co i jak:) powiem ci, że mi Gin zalecił iść na USG nie wcześniej nić 5 stycznia a wolny był 11... ehhh za 2 tygodnie :('koniecznie powiedz co i jak u Ciebie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×