Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upa upa 567

ROPA NA WLOSY

Polecane posty

Gość upa upa 567

Mam problem z wlosami - bardzo mi wypadaja, sa lamliwe, bez polysku, matowe, glowa mnie swedzi, mam lupiez ( lecze go szamponem pirolam) Spotkalam znajoma ktora mi pwoiedziala, ze ona ma rope z jakijs tam studni w moejscowosci w ktorej ona mieszka ja sie wydobywa i, ze ona sobie nia glowe smaruje do tego dodaje zoltko i cytryne. Przyniosla mi ta rope... smierdzi jak nie wiem co , ale bede to dzis nakladac na wlosy razem z cytryna... zobaczymy czy rzeczywiscie tak dziala jak znajoma zachwala. :) 1 1 Czy ktoras z was dziewczyny smarowala wlosy ropa czy efekty sa naparwde takie spektakularne? Piszcie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeęeee
a moze to nie ropa tylko nafta kosmetyczna? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czytaj dobrze
jaka nafta kosmetyczna skoro wzięła ją ze studni we wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym z takimi wynalazkami
nie ryzykowała,bała bym się,że wyłysieję:):p Podam ci sposób,który bardzo pomógł moim łamliwym,przesuszonym włosom z łupieżem.Dziś moje włosy są miękkie ,puszyste,zdrowe i co najważniejsze bez łupieżu:) w zależności jakie masz włosy(krótkie czy długie) 1-2 żółtka,mała buteleczka oleju rycynowego,kilka kropel soku z cytryny,kilkanaście kropel soku z cebuli.Wymieszać i za pomocą pędzla rozprowadź po włosach,wmasuj,zawiń woreczkiem foliowym i obwiąż dość ciepłym ręcznikiem.Pozostań z tym turbanem przez kilka godzin.Po tym czasie zmyj dwukrotnie łagodnym szamponem.Zabieg taki możesz robić 2 x w tygodniu.Po 2 miesiącach twoje problemy skończą się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym z takimi wynalazkami
A tak w kwestii wypadania to lepiej udaj się do lekarza i sprawdź czy z twoją tarczycą wszystko jest w porządku.Dobrze jest łykać zachowawczo kelp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Helena
cos strasznego :o daruj sobie ten wynalazek i rob maski z zoltek i oliwy, systematycznie stosowane ratuja wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, moja kolezanka tez naklada na wlosy rope jak ty i ma piekne i bardzo geste wlosy do pasa. Wiec cos w tym jest. Co do oliwy i zoltka to ja sobie kiedys tym specyfikiem nasmarowalam wlosy to tego dziadostwa za nic nie moglam zmyc bo wloasy caly czas byly tluste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym ludziska to nie jest taka ropa jak sie leje do baku samochodu tylko nieoczyszczona pobierana ze specjalnej studni jak pisze autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszaty
Bardzo Cię przepraszam,ale co ty możesz powiedzieć po jednym dniu stosowania??? To jakaś najcudowniejsza na świecie mikstura! Tylko opatentować...Po jednym zast.włos piękne,puszyste,połamane gdzieś zniknęły.Powiedz jeszcze,ze podwoiły objętość...Hehhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zebys chcial wiedziec ze podwoily objetosc :) nawet maz mi pwoiedzial, ze super wlosy wygladaja. :) Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszaty
I koń by się uśmiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karx164
Gdzie można dostać taką ropę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż przestań jakieś
raszple jaja se robią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dggsdg
mi dawno temu dermatolog wypisał recepte na ropę na wypadające włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujujnhjj
ta rope to ty masz w mózgu chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×