Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aabra-kadabra.

DOTACJE NA OTWARCIE FIRMY 2013

Polecane posty

hej, macie jakieś namiary na dotacje które ruszą w 2013 ...pieniążki z unii się kończą..może udałoby się coś wyciągnąć -mam pomysł, ale nie mam pieniędzy, nie pracuję na um. o pracę, więc nikt mi nie da kredytu... i koło się zamyka :( jestem z woj.śląskiego. będę wdzięczna za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chociaz z 15 tys :O myślę że pomysł mam dobry i ma perspektywy , po roku można by pomyśleć o sieci i sprzedaży franczyzy. ale musiałabym zacząć... a nie mam kasy na otwarcie pilotażowej jednostki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja;;;;
dotacje na własną firmę mozna np dostac z Urzędu Pracy - to 20tys., ale trzeba byc bezrobotnym, ale tobie chyba chodzi bardziej o kasę z programów unijnych np te 40tys., które dawano na własną firmę...ale czy to bedzie w roku przyszłym to nie wiem, trzeba popytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotacja;;;;
pytaj w styczniu bo zawsze na początku roku PUP-y otrzymują fundusze na staze i działalnosc gospodarczą tylko musisz pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
z uni będzie bieda w tym roku z dotacjami - możesz z urzędu pracy ale wiem z doświadczenia że trzeba mieć jakiekolwiek znajomości i dostaniesz bez problemu - ja za 3 dni składam wniosek - dają 21 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja dostałam dotację na sklep internetowy w Łodzi ,nie miałam żadnych "znajomości" dostałam niecałe 21 tyś. a to mój sklep www.dusiashop.pl 50% można wziąć na towar do sklepu więc nieźle jak na początek I z doświadczenia swojego i znajomych,którzy też dostali dotację z Urzędu Pracy miejcie je przygotowane już teraz i czekajcie aż będzie na stronie UP informacja,że przyjmują wnioski bo kto pierwszy ten na 100% dostanie ,tak było w Łodzi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechaa Consulting
1 stycznia 2013 roku ruszył projekt Szansa dla Aktywnych - MOŻNA OTRZYMAĆ DOTACJĘ DO 35 TYS zł na założenie własnej działalności gospodarczej. Beneficjentami mogą być osoby zwolnione z przyczyn zakładu pracy, przeznaczone do zwolnienia lub zagrożone zwolnieniem, zamieszkałe na terenie województwa mazowieckiego. Rekrutacja do projektu trwa maksymalnie do 15 marca 2013, dotacja jest przewidziana już na czerwiec. Szczegóły i kontakt na www.sda.lechaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczepie sie. Czy moze wie ktos czy biorac dotacje jako magazyn w koszty mozna wrzucic garaz blaszak podpinajac to pod srodki trwale, maszyny urzadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaroin
Jak zakładałem firmę to większość wiedzy na temat wszelkich funduszy dla biznesmenów czerpałem ze strony www.funduszenafirme.pl . Zdecydowanie polecam! Sprawdzone info, bez ściem, tylko fakty, porównanie kredytów i leasingów, dotacje rządowe, dotacje unijne..dosłownie wszystko w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dotacje z PUP nie trzeba mieć umowy o pracę, bo one są udzielane bezrobotnym chcącym założyć własną działalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@uo Jezzuuuuu: @ @ @ Sorry! Teraz muszę wyjść. Będę za około 3 godziny. Odezwij się, może coś pogadamy... @ @ @ Folomeyev wyszedł żebrać :) Żałosne to mlm-owskie zwyrodnienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×