Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hohohod

Czy to będzie smaczne? Oceńcie prosze.

Polecane posty

Gość Hohohod

Usmaże tradycyjne naleśniki. Na patelni przygotuje mięso mielone z cebulką czosnkiem i przyprawami Uduszę pieczarki może kilka grzybków paprykę świeżą kapustę włoską pociętą w kwadraciki i zmieszam to wszystko z kaszą gryczaną może też z ryżem i wypełnie tym te naleśniki oraz poleje to wszystko sosem grzybowo-pieczarkowym. Jak sądzicie dobre będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytojaczytoty
bez kapusty bedzie OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hohohod
Nie mogę mam ochotę na to by w daniu coś kojarzyło się z gołąbkami więc nie mogę zrezygnować z kapusty Chce żeby to było trochę jak pierogi z kapustą i grzybami a trochę jak gołąbki ale chce też żeby było jak papryczki nadziewane ryżem więc chyba nie mogę zrezygnować z niczego i zastanawiam sie co z tego wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
moim zdaniem za duzo rzeczy namieszanych w jednym daniu. moze nie byc czuc smaku i jakosci poszczegolnych skladnikow, gdy bedzie tego tak duzo. ja bym nalesniki w ogole odpuscila, mieso podsmazyla z cebula i z tym ududila kapuste i grzyby. a do tego gotowany ryz lub kasza. mniej roboty, wiecej smaku :) albo podmazyc mieso z cebula i papryka, a do tego ryz. jesli chcesz juz koniecznie nadziewac nalesniki, to pomin kasze i ryz, a daj tyko mieso z warzywami. taka moja rada :) skoro pytasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Helena
to juz lepiej zrobic oddzielnie nalesniki z miesem i zkapusta i grzybami, cos jak krokietytylko bez panierki. kasza czy ryz z nalesnikiem srednio pasuje wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×