Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olcia1980#

z która laską z kafe chcielibyście wypić kawę?

Polecane posty

Lubię soczyste owoce i wyciśnięte z nich soki :-) Vieviór, czyli ozp zalicza się do osobowości, skoro wymieniłeś sposób poruszania się :-) No tak, przyznaję Ci rację. Osobowość jest najważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczmy wreszcie
meczy mnie juz ciagle czytanie jak wygladaja kafeterianki, ktora najladniejsza. do wszytstkich tych ktory zastanawiaja sie czy to ladne kobiety WEJDZCIE SOBIE NA SYMPATIE CZY BADOO wybierzcie kobiety w wieku 25-30 obejrzyjcie 30 i jesli znalezliscie dwie ladne to teraz wyobrazcie sobie ze tu ciagle sa te same powiedzmy 10 dziewczyn: vii v34 dark foxy sorella vera zielono-niebieska ile wsrod nich moze byc ladnych? jesli na 30 przecietnych mozna znalezc 2 max 3 znosne. koniec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczmy wreszcie - > Ale zauważ, że wraz z nieuchronnym przedłużaniem się twego celibatu, atrakcyjność kobiet na "Sympatii" itp. rośnie w zastraszająco szybkim tempie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieu Dobry wszytskim 🖐️ I Atrakcyjne kobiety nie maja potrzeby zakladania konta na sympatii czy badoo ;) Odpedzanie sie od facetow jeszcze tam wykonczylo by mnie juz calkowicie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczmy wreszcie
wiesz vievior ladne cycki to moga rajcowac gimbusa albo faceta po 50, jednak mlody, zaradny facet bedzie patrzyl na buzie tez oczywiscie mowimy tylko o fizycznosci w tym momencie. o atrakcyjnosci kobiet po35 roku zycia to nie mowie w ogole bo taka nie istnieje. te kobiety do ktorych ludzie sla wszytskie ochy i achy sa paskudne a robia furore siedzac tu dosc czesto i to jedyna ich atrakcyjnosc-sa zawsze dostepne;) buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczmy wreszcie wiesz vievior ladne cycki to moga rajcowac gimbusa albo faceta po 50, jednak mlody, zaradny facet bedzie patrzyl na buzie tez oczywiscie mowimy tylko o fizycznosci w tym momencie. o atrakcyjnosci kobiet po35 roku zycia to nie mowie w ogole bo taka nie istnieje. xxx jak to koorwa dobrze ze cuś takiego nie lubi kobiet po 30tce:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"o atrakcyjnosci kobiet po35 roku zycia to nie mowie w ogole bo taka nie istnieje. " xxx O, znowu jakaś zazdrosna gówniara :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczmy wreszcie
zazdrosna? jestem facete to po pierwsze po drugie czego mam zazdroscic? tego ze nie mam 35+ kobiety? jestes smieszny dla faceta po40 kobieta 35 jest ok bo o takiej 20 moze tylko pomarzyc to logiczne, nie mam nic przeciwko tym kobietom bo nie jestem z tych co to by wystrzelalai wszytskie kaszaloty ale mecza mnie te ciagle zastanawiania sie innych i zasmiecanie tym samym tematow jak one wygladaja-jak wygladaja tak jak przecietna pani ktora mijasz w galerii handlowej,czyli bez szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"młody, zaradny facet" Tak się szczęśliwie składa, że ten gatunek mężczyzn w ogóle nie występuje w kafeteryjnym środowisku. Idąc bowiem za twoim tokiem myślenia nie miałby się tu czym pożywić i w krótkim czasie podzieliłby los innych wymarłych gatunków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie nie podniecają gówniary 20-letnie. Więc skończmy temat. Nikt nie każe Ci czytać tego, co inni piszą. Chcesz, to sobie dymaj małolaty, mnie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieviór kocham Cię
Bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post powyżej nie został napisany przeze mnie ale w pełni utożsamiam się z zawartym w nim przesłaniem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Andro? Przed chwila na innym temacie wkladales mi fiuta w usta a teraz juz nie lubisz 20-stek :O? Co prawda za kilka dni rocznikowo juz nia bede ale jeszcze ciagle sie nia czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieviór kocham Cię
Wypijesz ze mną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vieviór kocham Cię
Wypijesz ze mną kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×