Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lidjjjjjjjjja

3,5 latek czesto budzi sie w nocy?pomocy

Polecane posty

Gość lidjjjjjjjjja

od jakiegos czasu moj maly budzi sie po kilka razy w nocy i wola zebym poszla do niego spac ,czasami zdarza sie ze on przychodzi ,mam tego juz pomalu dosc ,jestem w ciazy i juz ledwo chodze bo jestem ciagle nie wyspana,jak idzie do niego maz to jest placz bo on chce mame-doradzcie cos ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo***
kochana, mam to samo! mój mały (3,5 roku) budzi się w nocy i mówi, że przyśnił mu sie zły sen:( a to, że gdzieś spada, albo, że się zgubił, albo, że pies go wystraszył trzeba go przytulać, utulać, usypiać na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeiekujeeeeeeee
a moja tez w nocy sie budzi i przychodzi do nas do pokoju. z mezem smiejemy sie ze to " duch kacperek". ale spi na 2 lozku. bierze ze soba koc i poduszke. i spi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzeiekujeeeeeeee
a np. wczorak corka spala na siedzaco. maz ja usypial. pozniej cos slyszhac z pokoju a siedzi na lozku oczy zamkenite. jak ona to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
Musisz z nim porozmawiać. może boi się że jak przyjdzie dziecko to on będzie odrzucony. Porozmawiaj z nim bo to może być zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidjjjjjjjjja
wiec piszecie ze trzeba to jakos przemeczyc....ja tez poki co chodze ,przytulam i usypiam ale tak jak pisze juz ledwo zyje ,bo jak sama sie wybudze to pozniej nie potrafi zasnac i tak kolo sie zamyka.Mysle ze teraz przez jakies 1,5 tyg tak bedzie bo dochodzi pomalu szczelanie petardami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidjjjjjjjjja
oczywiscie- strzelanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidjjjjjjjjja
problem z dzidziusiem odpada ,bo maly jeszcze o niczym nie wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
To porozmawiaj z nim. nie wiesz czy jakiejś rozmowy przypadkiem nie słyszał. A który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidjjjjjjjjja
poki co 8 tydz wiec praktycznie poczatek ,nie chcemy narazie mu mowic bo to mala straszna papla i wszystkim by powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
To zagraj inaczej. przytulaj go zapytaj co się tak naprawdę dzieje. porozmawiaj z nim że gdyby kiedyś-nie wiem jak odpowiedziałaś na pytanie skąd się wziął-miał braciszka albo siostrzyczke to będziecie go kochać tak samo. Że będzie ci pomagał i będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×