Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hroboszcz

wczoraj

Polecane posty

Gość hroboszcz

Ide ulica, siedem złotych w banknocie, kradną portfel, masło w lodówce,produkuje busole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyspiarka35
przytyłam przez swieta pomoz mi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogąc dojść do ładu z własnym oknem rzucam podłogą w pustą przestrzeń za plecami mając nadzieję że wpatruje się ona we mnie, tak jak ja wpatruję się w ekran mojego nowego kaloryfera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chropowaty
Chcąc pewnego czerwca nabyć węgiel ksiądz stwierdził, że kalwisz h występuje tylko w liczbie mnogiej. Na takie diktum żaba wskoczyła do parasola, który nie chciał zmieścić się do trumny. Przez to pogrzeb odbył się wczoraj, a nie jak to było założone w tirze. Jednak sednem sprawy są nietęgie machlojki, których rejent dokonał w dziurawym zębie prawego pieca zaraz obok jajnika. Ot i cała zagwozdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak w całej tej sprawie coś nie grało na akordeonie. Dlatego też proboszcz wysłał swojego gołębia pocztowego mailem do widzenia, ale tylko przez lunetę z bocianiego gniazda za dachu parafii buddystów, co ubijają śmietanę z mleka jaków kolanem. Dostrzegł że jest owa zagwozdka deską przybita do kieliszka została, a on sam bez butów podróżuje po mokrej otchłani. Gdzież, ach gdzież podział się parasol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×