Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przedmiot z ludzi

Wytrysk do dziurki od nosa suki.

Polecane posty

Gość Przedmiot z ludzi

Tak żeby później spłynęło gardłem do żołądka. Kwas uśmierca plemniki. Przetrawione plemniki w formie stolca są oddane rzeczywistości. Po rozkładzie odchodów wracają do ziemi. Z prochu powstałeś w proch się obrócisz. Podmuch wiatru rozpyla po świecie nasienie. Człowiek z przyszłości wdycha powietrze. Fragmenty plemnika nosi w sobie. Wydala. pochłania. Wydala. Pochłania.[śpioch] Suka może narzekać, że niezbyt przyjemne uczucie, ale to już jej problem.[śpioch] Jak doświadczenia z takim zachowanie seksualnym? Miałeś? Miałaś? Podziel się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego jeszcze nie było
Kogo kochasz Ludzki powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Bo to nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Mimo, że to tylko uczucia. Ewentualnie połączone z intelektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tego jeszcze nie było
Ale...już nie jesteś smutny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki, całkiem dobry patent. Trzepać penisa nad nosem, o niego trącać i pięknie docisnąć do dziurki, drugą zatkać palcem i wytrysnąć. Wiem, że to twoje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolę zastrzyki niż krople do nosa. Nie umiałabym czerpać przyjemności z podniecenia partnera w takiej sytuacji, zbyt duży dyskomfort. Oczywiście, nie śmiem też powiedzieć "nigdy w życiu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio chmiel
Para małżeńska wybrana się na urlop. Tam poznała inną parę, z którą wspólnie się bawili. Pewnego wieczoru postanowili, że dla urozmaicenia wakacji zamienia się partnerami na jedna noc. Następnego ranka, panowie spotykają się przy śniadaniu i dzielą wrażeniami: - Ja bawiłem się świetnie. A ty? - Ja wyśmienicie. - Ciekawe, czy dziewczyny też przypadły sobie do gustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak a propos
najlepiej to sprwadzic na sobie wiec jak masz w miare ogarnietego kutasa to sobie do swojej dziurki od nosa to zrob potem sie ladnie przechyl splynie do gardla i zoladka zobaczusz jak to jest i jak sie mzoesz czuc bedziesz mial dwa w jednym i wytrysk i bedziesz suka i czym tam chesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garry grunt, to czuć podniecenie. Zatem na zdrowie, niech ci wychodzi( wiesz co z czego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×