Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukuk

Zbiór ludzi normalnych

Polecane posty

Dark, wiesz jak to jest widzieć niechęć w oczach strażnika miejskiego gdy recytujesz mu swoje prawa obywatelskie w trakcie aresztowania za nieobyczajne zachowanie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skłamałabym, że pojęcia nie mam, ale jakoś kłamanie Ciebie kiepsko mi idzie. Muszę poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mozna byc normalnym i robic nienormalne, nieprzewidywalne rzeczy albo byc nienormalnym i wygladac jak kazdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj na temat
wiesz na temat straży miejskiej to lepiej nie mówić bo to zazwyczaj ludzie z ujemnym ilorazem intelektu więc zarówno nic nie rozumieją co do nich mówisz jak i są nastawienia na spełnienie swych psychopatycznych metod działania bezczaszkowce !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj na temat
tak właś nie jest straż miejska to dewianci i psychopaci normalni na pewno nie są !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie są nienormalni tylko oderwani od rzeczywistości. Wydaje im się że można człowieka zakuć w kajdanki i jednocześnie zażądać żeby podciągnął spodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze strażnikami nie miałam do czynienia...ale jednemu aspirantowi flaszku wiszę od roku, tak mnie często zatrzymywał na drodze :D łobuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie. Do tak odpowiedzialnych zadań jak strzeżenie obyczajności w parkach i na skwerach powinno się oddelegować więcej kobiet w mundurach i z kajdankami. Moze nawet z palkami. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tendencjami do dominacji lub uległości ? Oczywiście ich pobory powinny być stosowne do wykonywanych zadań :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, podeszłabym do Ciebie i powiedziała "poproszę dowód" a Ty zapytałbyś "dowód na to, że pani mnie pragnie?" chwyciłbyś mnie za włosy i potem wiesz...Tak to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuk
Mi zostały jeszcze 4 pkt. Zdenerwuje się jak mi zabiorą prawko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Że ich pensje powinny odzwierciedlać ich szczególne kwalifikacje oraz zakres obowiązków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skuwanie, rewidowanie, stawianie przodem do ściany, używanie pałki w celach prewencyjnych. Wiesz... jak to ze zboczeńcami przyłapanymi w parku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×