Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamamamalionka

Straszny suchy kaszel u corki

Polecane posty

Gość mamamamalionka

Witam, Corka niedawno zachorowala miala goraczke przez 3 dni, po tym dostala strasznego kaszlu, kaszle poprostu co chwila co sekunda, bylam u lekarza , przepisala tylko syrop na zahamowanie kaszlu, ale to nic nie daje, dusi sie calymi dniami, bez odpoczynku. Jestem bezradna poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolizja inwazyjna
nasmaruj dziecku piersi i plecy maścią rozgrzewającą zawiń folią spożywczą i jakimś ciepłym szalem na noc do picia napar z lipy tez nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjo
mój synek 5 lat tez tak miał cały dzien przekaszlal az oczy mu podkrążyły sie, lekarka stwierdzila krtan, syrop flavamed....i prawoślazowy po dwóch dniach bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjo
można tez dac do polizania takie specjalne lizaki, moj jadł tic taki....no i do spania hydroksyzyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolizja inwazyjna
jjjjjjjjjjo - pięciolatkowi hydroksyzynę? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjo
no tak mniejsze dzeci dostaja...kolezanki synek jak mial ospę mial 2 latka i tez lekarz kazal podac bo inaczej zadrapalby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamalionka
nie nie takich rzeczy sie boje dawac, najgorsze jest to ze niewiem co jej jest czy to krtan czy oskrzela, no nie wiem teraz lekarze nic nie potrafia tylko pic kawe i przepisywac na oslep leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamalionka
chyba goraczka ja bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjo
a ile dziecko ma lat? Moze jedz na ostry dyzur niech przynajmniej osłucha dobrze lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamalionka
3 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillla
Moj syn tak mial niedawno. Bardzo suchy, meczacy, duszacy kaszel doslownie caly czas mimo kropli na kaszel. Trwalo to ze 3 dni, w najgorszym dniu mial goraczke, potem kaszel stopniowo sie zmniejszal i zrobil sie mokry, wtedy dawalam wykrztusny syrop. Troche sie z tym meczyl, ale przeszlo samo bez zadnych silnych lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamalionka
moja ma juz 2 dzien kaszel i ciagle taki sam, teraz goraczka spowrotem, cos musi byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamalionka
przepraszam z powrotem*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjo
no to mała jeszcze....ja bym pojechała, noc sie zbliża różnie może być...nie chce tu straszyc bo teraz okres choróbsk jest...ale ja juz raz byłam o 4 nad ranem w szpitalu dlatego przewrazłiwiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale że co boisz się dawać dziecku owoce zrodzone przez naturę? No to pozdro cię! Daj jej antybiotyk! Kozieradka działa na kaszel nie wiem czy sobie to wygoglujesz bo to taka sekretna wiedza wszak chodzi o lek który nie szkodzi a pomaga szybko. Czasami sie laski głowią jak to jest że jednym dzieci chorują a drugim nie Kombinują że jedne zdrowsze i silniejsze a inne słabsze ale że jedne matki mają zdrowe podejście do życia a inne nie mają żadnego podejścia bo idą ze wszystkim do lekarza to żadnej do głowy nie przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siora ma 4dzieci(03,2,4,6lat) i żadne jej nie chorują mimo że na około wszystkie chore Ale ona wie na jakim świecie żyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgjcg
napisz coś więcej o tej kozieradce jak to używac ? gdzie kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamalionka
nie pisalam o kozieradce tylko o tym specyfiku na noc co pisala jjjjjjjjjjo, jak podac dziecku ta kozieradke? nie zaszkodzi jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
wirus, gorączka do 39* suchy męczący kaszel ból stawów , mięsni itp 4 osoby już mam chore :) bierzemy bactrim- najmłodsza, biseptol- starzy. średnia - apo naproxen. na kaszel dexa pini , kisiel do picia, ciepłe mleko, cukierki landrynki , otula to wszystko gardło :) kaszel taki wstrętny jest przez 3-4 dni, nie dawaj dziecku mleka z czosnkiem i miodem czasem jak ma gorączkę, miodu też nie podawaj bo podrażni gardło tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjo
taa podaj dziecku jakies zielsko co radzi zielarka z bożej łaski a potem bedziesz miała jazde na izbie...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tortillla
Jesli goraczka powraca to niedobrze podobno, tak mi zawsze lekarz mowil A syn mial juz drugi raz w tym rou cos takiego i oprocz tantu verde, sinecodu i potem syropu wykrztusnego nic nie uzywalismy. Za pierwszym razem byla to tchawica a teraz nie wiem bo bylismy u lekarza jak tylko zaczal kaszlec. Jak nic wirus, przeszlo samo choc nie bylo latwo. Wiem jednak ze wiele lekarzy z gory przepisuje na cos takiego antybiotyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
Mój synek (2lata) na suchy kaszel, ale tylko na noc, dostał tez Sinecod, jest skuteczny, młody spokojnie zasypiał. Na gorączke używamy Milifen, bo niedrogi jest a skuteczny, no i dość dobry truskawkowy smak, a moje dziecko niestety jest wybrednei byle czego nie połknie. Poza tym syrop prawoślazowy, jak dla mnie działa bardzo dobrze przy kaszlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka654
Dobrym wyborem było kupienie inhalatora Sanity Simple. Działa okej, nie blokuje się nic, nie ma jakiegoś rzężenia czy generalnie hałasu. Konstrukcja dość lekka, ale solidna. Nie jest to jakaś tania chińska obudowa która od zderzenia się z rozpędzoną muchą pęknie ;) Funkcjonalny aparat do różnego rodzaju leków, także nieważne jakie leczenie chce się prowadzić prawdopodobnie ten model się nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uukalus
mi pomaga na kaszel sambucol original formula slyszeliscie o tym syropie? jest z czarnego bzu pomaga szybko wyjsc z przeziebienia wiem ze istnieje tez wersja dla dzieci ale nie wiem jak sie nazywa zapytajcie w aptece, bo sam syrop jest niezwykle skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikawoś
ja oprocz tego ze jak widze u dziecka pierwsze objawy przeziebienia podaje sambucol junior to dodatkowo wiadomo herbaty z imbirem i cytrynka do tego jakies mleko z miodem i szybko na szczescie udaje sie wyleczyc sprobujcie sobie mam nadzieje, ze komus pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Super działa nasz inhalator Novama Familino Pro i też mogę tutaj pochwalić irygator który jest w zestawie. Świetnie oczyszcza z wydzieliny czy to nos czy zatoki, a wiadomo jakie to jest nieprzyjemne uczucie jak wszystko ma człowiek zawalone i też od tego się biorą potem infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Polecam nasz Familino, super wybór pod kątem rodziny z dziećmi. Maseczki dla dorosłych i dla dzieci są bardzo wygodne dopasowane, z miękkimi krawędziami także nic się w ciało nie wżyna. Jak to dokładnie wygląda widać na novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

moze ma przyrost candidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×