Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Królowa Elżbieta II

sylwester we dwoje, jakieś pomysły???? błagam pomocy!!!!!

Polecane posty

Gość Królowa Elżbieta II

od kilku miesięcy mieszkamy zagranicą, niestety do tej pory nie udało nam się poznać żadnych bliższych znajomych żeby spędzić z nimi tą noc (Ci których znamy pojechali na święta i sylwester do PL ) jakieś ciekawe pomysły na fajny sylwestrowy wieczór we dwoje????? błagam pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
kurdę nie w tym co trzeba dziale zamieściłam post :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
ja tez mieszkam za granica i tez spedzamy sylwestra we dwoje :) moj plan jest taki ... chce zrobic jakies dobre jedzonko, zapalimy swieczki, wypijemy pare drinkow a o 12stej otworzymy szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
a ty o czy myslisz ? jakis plan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
my tez we dwoje i poza polska ;) zrobimy cos dobrego do jedzenia i bedziemy cala noc ogladac filmy. mamy w domu duza kolekcje filmow wiec nie bedzie problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
Kurdę no właśnie my filmy oglądamy praktycznie na co dzień, a ja myślałam o czymś ekstra, ale sama nie wiem co :/ pyszne jedzonko, drinki i szampan ok ale może coś jeszcze??? może jakaś romantyczna kąpiel we dwoje? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
my pewnie wlaczymy w tv jakas muzyczke albo typowo sylwestrowy program i szczeze juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkawisnia
my tez we dwoje: filmy + dobre winko + fajne przekąski + szampan o polnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
dobry pomysl koniecznie z duza iloscia piany :D ! niestety nie mamy wanny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
ubierz sie sexy , jakies ponczoszki i mala czarna + szpilki a kapiel to moze dopiero po 12stej taki romantyczny wstep do lozka na zakonczenie nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
a jakie przekaski szykujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migottkkaaa mala mii
ja trutke dla mojego. zebym nie musiala juz wiecej na niego patrzec. bo znow kolejny rok mi popsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
oooo kąpiel po 12 to całkiem dobry pomysł (bo myślałam o wieczorze, ale pewnie po kąpieli i "małych igraszkach " zaraz poszlibyśmy spać), a tak wymknę się pozapalam świeczki i takie tam :) romantyczny początek nowego roku :D już jakiś plan jest dzięki dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
:) pozapalaj swieczki wez kieliszki z szampanem i bedzie super :) sama bym tak zrobila tylko wanna za mala. a jakie jedzenie chcesz zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
hmmm może nawet szampan (nie szampon!!! :P ) w wannie o północy :) byłoby co wspominać, już mi się wyobraźnia uruchomiła i stwierdzam że sylwester we dwoje wcale nie musi być nudny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
co do jedzenia to sama nie wiem na pewno kupię truskawki hehehe ale to na później ;) a tak wcześniej to sama nie wiem może zrobię takie ciasteczka z szynka i serem z ciasta francuskiego, a co więcej... nie mam pojęcia, sałatki żadnej nie będę robiła bo we dwoje na pewno nie zjemy, no nie wiem... :/ a ty masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
ja chcialam upiec takie male paleczki z kurczaka w piekarniku na ostro do tego jakies kielbaski koktajlowe itp...? sama musze jeszcze pomyslec dlatego pytam o wasze pomysly. Moze jakies lody z truskawkami i winogronami na deser ? Napiszczie jakies propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
zrobilabym koreczki ale nie wiem musze nad tym pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapaleśna
no nie wiem z takich przekąsek ja osobiście bardzo lubię żółty ser z krakersami, kabanosy, oliwki, papryka, ogórki korniszony wszystko drobno pokrojone na jednym talerzu i zamiast koreczków zrobionych wcześniej każdy komponuje sobie taki koreczek jak mu odpowiada, moja ulubiona przekąska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
mmm uwielbiam żółty ser z krakersami :) i jeszcze jakiś smaczny dip do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
zapomnialam o kabanosach na jutro kupie bo uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
kurczę wdjbedeg dzięki jeszcze raz, podniosłaś mnie na duchu :) może jednak będzie fajnie heheh nie jestem przyzwyczajona do imprez we dwoje tym bardziej mam "gula" jak jedni znajomi w Zakopanem inny na jeszcze jakiejś imprezie a My tu tacy samotni heheh jutro pokaże swojemu że we dwoje też można się dobrze bawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
no problem ;) my mielismy propozycje aby gdzies wyjsc ale ja wlasnie chcialam tak wyjatkowo i romantycznie we dwoje jak nigdy wczesniej wiec jutro wbijam sie w sexy ciuszki robie sie na bustwo i przeznaczam te wyjatkowa noc tylko nam dwoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta II
to ja uciekam bo dużo do zrobienia jutro mam ;) udanego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
Wzajemnie Szczesliwego Nowego Roku :) Napisz po jak sie udal wieczor i czy dobrze sie bawiliscie. Trzymam kciuki za super udany wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pitole..
a co poradzisz na sylwester w pojedynke? kur.. ale problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoTyNiePowiesz
sympatia.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdjbedeg
w pojedynke to niestety ciezko cos poradzic zawszem mozesz sie upic i przespac nowy rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×