Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m4dz14

Gabinet masażu

Polecane posty

Hej. W dzisiejszych czasach większość ludzi chodzi spięta, zdenerwowana, zestresowana . Szybkie tępo życia, pogoń za pieniądzem i za lepszą praca - na to nastawiają się ludzie . Pojawia się więcej chorób i to u coraz młodszych ludzi . Za około 3-4 miesiące otwieram gabinet masażu - nastawiam się bardziej na masaż leczniczy - rwa kulszowa, udowa, barkowa , wady postawy, choroby stawów , ale masaż klasyczny, relaksacyjny również będzie . W Białymstoku - owszem jest dużo gabinetów masażu ale większość nastawia się na relaks, upiększanie itd z kolei szpitale tracą kontrakty na rehabilitacje i masaże w związku z czym ludzie nie wiedzą gdzie udać się po pomoc. I tu moje pytanie do was : czy wy jako potencjalny pacjent, klient szukałybyście pomocy w moim gabinecie? jakie jest wasze zdanie na ten temat? Dodam że nie zamierzam wychylać się z kosmicznymi cenami do tego w mojej głowie jest mnóstwo pomysłów. Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyuiiii
ja bym sie brzydzila zeby ktos obcy robil mi masaż, nie ma to jak masaz mojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale gdyby bolala Cie noga ? byłabyś po zwichnieciu stawu skokowego mialabys obrzek to masaz w wykonaniu twojego faceta raczej by nie pomogl chyba ze z zawosu jest masazysta ;) hehe dlatego nastawiam sie bardziej na masaz leczniczy w gabinecie niz na zwykle masaze relaksacyjne - mimo ze takie tez bede wykonywac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale gdyby bolala Cie noga ? byłabyś po zwichnieciu stawu skokowego mialabys obrzek to masaz w wykonaniu twojego faceta raczej by nie pomogl chyba ze z zawodu jest masazysta ;) hehe dlatego nastawiam sie bardziej na masaz leczniczy w gabinecie niz na zwykle masaze relaksacyjne - mimo ze takie tez bede wykonywac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta 43657686907907
otwieraj i się nie zastanawiaj,ja mam gabinet od 3 lat i też leczniczy,również ustawiam kregi i inne stawy ,nie brakuje mi pacjentów,bo chorych jest masa,musisz tylko sobie wyrobic marke i dać dobrą cene,życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodziłam się od razu na otwarcie gabinetu , szczególnie że w tym samym budynku ma być salon kosmetyczny i dermatolog . Pomysłów mam mnóstwo ale trochę się boję że wtopie dużo kasy na otwarcie a potem nie będzie chętnych na masaże .Otwarcie planuje na wionę/lato i już teraz zbieram sobie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po jakiej szkole zalozyles gabinet? tzn jakie masz wyksztalcenie :) tak z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta325436557896
technik masazysta ze stażem w szpitalu,musisz miec kilka uprawnień bo nastawiac kręgosłupy to bardzo odpowiedzialna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażysta325436557896
technik masazysta ze stażem w szpitalu,musisz miec kilka uprawnień bo nastawiac kręgosłupy to bardzo odpowiedzialna praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez jestem technikiem masazysta i robie kursy dodatkowe wiec mysle ze dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzio
Witam Czy są jakieś przepisy co do gabinetu masażu? sanepid inne. Wiem że poprzednia ustawa została uchylona rok temu. Czy jest coś nowego? Czy muszę mieć zlew, wc, pryśnic, badania na nosicielstwo itp? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mnie uczyli ta sa wymogi , musi byc zlew , okno odpowiednia wilgotnosc i oswietlenie co do prysznica to nie koniecznie a nosicielstwo obowiazkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsiee
Wymagania reguluje bodajże Rozporządzenie Ministra Zdrowia z lutego 2004 r. i trochę tego jest. Wystarczy wklepać w wyszukiwarkę gabinet masażu wymagania i na pewno wyskoczy. Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiary na firmę handlującą sprzętem medycznym, również używanym po serwisie (www.avek.pl). Tylko na stronie za bardzo nie ma tych urządzeń, lepiej się skontaktowac i zapytać. Mi się opłaciło, a klientki nie mają możliwości się zorientować, że sprzęt nie jest fabrycznie nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×