Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madison25

ćwiczenia i naturalna pielęgnacja! Zapraszam

Polecane posty

Witajcie! Chciałam zaprosić was do walki o zgrabniejszą figurę! Postanowiłam z początkiem roku zabrać się w końcu za siebie! Latka lecą, a skóra staję się bardziej wiotka. Opracowałam "mały" plan walki o jak najdłuższe zachowanie ciała w dobrej kondycji i poprawy samopoczucia :) Zmierzyłam ile mam cm i szczerze myślałam, że jest lepiej.. ale cóż trzeba to zmienić, będę co miesiąc porównywała wymiary. Zakupiłam dziś twister magnetyczny za 16,99zł i pierwszy trening za mną :D na początek pokręciłam się 15min, a z każdym kolejnym dniem będę wydłużała czas o 5 min aż doję do 30min. Mam też piłkę gimnastyczną, ławkę do robienia brzuszków, hantle po 1,5 kg :P i skakankę. Myślę, że wszystko będzie pomocne w walce o jędrniejsze i szczuplejsze ciało! od kilku tygodni ograniczyłam słodycze ( szczególnie czekoladowe -> strasznie pogarszają mi stan cery) Nawet przez święta byłam wytrwała. Aby wspomóc ujędrnienie skóry i walkę z cellulitem, 2x w tygodniu wykonam masaż bańką chińską - pupy...niestety ud nie mogę masować :( bo mam słabe naczynka i każda próba kończyła się nieciekawie. Standardowo stosuję oliwki o naturalnych składach bez parafiny itp. i peelingi kawowe, solne, wzbogacone olejkami eterycznymi. Jednak sama pielęgnacja (mimo, ze tak przyjemna) bez ćwiczeń dużo nie daje... zapraszam :) razem będzie nam łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą skończyłam "terning" - rozciąganie na piłce - 150 podskoków na skakance - kila serii z hantlami - 20 min twister :) Zaraz zmykam wykonać masaż bańkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×