Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehehehehemp gru

0,5 kg w 2 dni..czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość hehehehehemp gru

Hej ! :) W skrócie spróbuję Wam opisać moją sytuacje.. mam nadzieje ze mi pomozecie. otóż 4 tygodnie byłam na diecie 500 kcal (nie miałam nadwagi, ważyłam 52-53 kilo) akurat w Wigilię mi się dieta skończyła, trochę najadłam się placków (nie powiedziałabym, żebym rzuciła się na jedzenie, jednak nie mogłam sobie odpuścić kilka sztuk mojego ulubionego placka w ciągu tych 3 dni). Po świętach wazyłam się i nie przytyłam ani grama, wręcz przeciwnie, schudłam 0,1 kg. Może to nei dużo, ale same wiecie... Po świętach postanowiłam wrócić do diety aby jescze trochę schudnąć. Od tego czasu pilnuję się aby nie przekroczyć 500 kcal, jednak ostatnio coś mnie zdziwiło.. A mianowicie 2 dni temu rano ważyłam 47,4 kg,a dziś rano 46,9.. czy to możliwe żeby schudnąć pół kilo w dwa dni? gydby to był jescze początek diety to rozumiem, wydalanie zbędnej wody z organizmu i te sprawy, ale po takim czasie? Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winia311
tak mozliwe tez tak mialam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winia311
dostarczalas wiecej kalori przez pare dni potem wrocilas na 500 i organizm dostal tzw kopa i zlecialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietadietadieta
troche dziwne przy twojej wadze to duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dromaderia
Dlaczego się odchudzasz? Przecież Twoja waga już wskazuje niedowagę! A już dieta 500 kcal to w Twoim przypadku całkowite przegięcie. Mi to wskazuje na zaburzenia odżywiania, dobrze byłoby porozmawiać z dietetykiem lub psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehemp gru
Moja "niska" waga o niczym nie świadczy... :( Nie jestem zbyt wysoka (167 cm) więc nie jest ze mną tak źle, a wyglądam jakbym ważyła o wiele więcej. .. Co do tematu, dziś rano ważyłam 46,6 kg.. 0,8 kg w 3 dni, bez żadnych ćwiczeń ? Nigdy tak szybko nie spadałam z wagi i zaczynam się niepokoić... Dodatkowo mam dużo siniaków (zwłaszcza na nogach), nie wiem czy to ma związek, nie uderzam się w nic a robią mi się siniaki... Czy to normalne ?? pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona !!
ja mam 167cm waze 52kg i jestem szczupla gdybym wazyla tyle co ty to bym wygladala jak anorektyczka dziewczyno zacznij jesc! Tylko sobie szkodzisz wlosy ci wypadna i stracisz wszystkie miesnie,jedz bialko mniej weglowodanow a na paewn nie przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we7878
a ja waze 60 a mam 170 to ile [powinnam wazyc powie mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we7878
dzis mialam na wadze 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 167 cm i waga 69 plan to 60 kg masz mojw wzrost wiec wydaje mi sie ze troche przeginasz z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona !!
53kg-54kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzona !!
ja wazylam tyle rok temu prawie 68kg schudlam do 52kg na diecie wysokobialkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehemp gru
dzięki za rady jednak nie czuję się dobrze w swoim ciele... :/ zastanawia mnie tylko tak gwałtowny spadek wagi po miesiącu, czy któraś z was miała podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winia311
ja tak mialam pisalm juz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×