Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Felka23

niemowle wymiotuje

Polecane posty

Witam. Mam pytanie czy jest mozliwe zeby dziecko zymiotowalo to co zjadlo 3 dni wczesniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałaś już to pytanie lekarzowi czy postanowiłaś tracić być może bardzo cenny czas na forum internetowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Nie no, 3 dni wstecz to chyba niemozliwe. Aczkolwiek nie wiem. U lekarza bylabym jeszcze tego samego dnia. No chyba, ze to jednorazowe zdarzenie, np. po 'nieodbiciu'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no teraz juz jest wszystko wporzadku tylko nie mam pojecia z czego to moglo byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Moze mialo temperature, moze nie odbilo i zwymiotowalo, powodow moze byc co najmniej kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie w tym rzecz ze wszystko bylo dobrze. Kolo 12 zaczal byc niespokojny i nahle zwymiotowal. Kolo godz 15 przeszlo. I nie mam wlasnie pojecia dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Lekarz, dla swietego spokoju. Moje dziecko tez pare razy w zyciu zwymiotowalo (jako niemowlę rowniez), ale raczej to jednorazowe przypadki, nic jej nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna potargana
Moj maz tez dzis rzygal. Grzybki, kielbaska i chyba jakis kotlecik. Myslicie, ze powinnam pojsc z nim do lekarza, czy sie wstrzymac do czasu, az wytrzezwieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×