Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Labradorowata

Egipt z Bee Free, proszę o opinie

Polecane posty

Gość Labradorowata

Zwracam się z prośbą o radę, czy ktoś wyjeżdżał może z biurem Bee Free do Egiptu? Znalazłam dość ciekawą wycieczkę przez nich organizowaną, ale nie znam tego biura i chciałabym się dowiedzieć czy warto wykupić u nich wczasy? Z góry bardzo dziękuję za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvan
Biuro nalezy do Grupy Kapitałowej Rainbow Tours, co uważam za jeden z lepszych argumentów "za" - warto im zaufac. Ja byłam z nimi w Tunezji, wyjazd bardzo sympatyczny, bez żadnych problemów, kompetencja organizatorów... można polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labradorowata
A w Tunezji jakiś sprawdzony hotel możesz polecić? Staram się zebrać jak najwięcej aktualnych informacji, żeby wybrać jak najlepiej. Myślałam głównie nad Egiptem, ale Tunezję też brałam pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka12
Ja byłam niedawno w Tunezji z BeeFree i uważam to za jedną z lepszych decyzji mojego życia. Nigdzie indziej za te pieniądze nie miałabym tyle luksusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka12
Polecam hotel Mahdia Palace - luksusowy a przy tym dość tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halyynka
Za 2 tygodnie lecę z BeeFree na Lanzarote :) To moja pierwsza tak egzotyczna wycieczka i jestem bardzo podekscytowana :D Wybrałam to biuro ze względu na to, że paczka znajomych, z którą jadę w tym roku w zeszłym była właśnie z tym biurem w Tunezji i nie narzekali, a wręcz przeciwnie :) Podobno wycieczki mają fajny klimat, a dodatkowo jak czytam opinie na forach to ludzie są w zdecydowanej większości zadowoleni, więc cóż... dam się ponieść :) Do zobaczenia za 3 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hava Nagila
Byłam z BeeFree w Egipcie 2 lata temu, w zeszłym roku niestety nie mogłam nigdzie jechać, ale w tym roku znów z nimi frunę :) Tym razem do Gambii. Mają rewelacyjne ceny jak na głęboką Afrykę. Ogólnie bardzo rzetelne i porządne biuro. Nie ma się co dziwić - to dziecko Rainbow Tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriellla
2 tygodnie wróciliśmy z Lanzarote - byliśmy z mężem i córką. Wpaniała wycieczka i wspaniałe biuro. Nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Komfortowa podróż samolotem, bez opóźnień, hotel wygodny, ludzie świetni, obsługa przed i w trakcie na najwyższym poziomie. A do tego niskie ceny. Ciężko znaleźć na rynku tak tanie wycieczki na tak wysokim poziomie. Wiem bo już próbowaliśmy z innymi biurami i Bee Free wygrywa ze wszystkimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku byłam z Bee Free w Egipcie w Hurghadzie, w najwiekszym hotelu i jednym z 3 najlepszych 5-cio gwiazdkowym. Iberotel Aquamarine. Naprawde polecam!!! 2 aquaparki, 16 basenow (liczą też takie mniejsze przy pokojach) , ale i tak sporo miejsca, 2 ogromne stołówki z czego jedna ma 3 mniejsze tematyczne, co dzien wieczorem animacje dla dzieci albo jakas imprezka, w basenach aerobiki, bardzo dobry kontakt z rezydentem. na dwa tygodnie 2 osoby dorosle wyszlo nas ok 10 tys. (nie liczac wycieczek ktore wykupilismy na miejscu i dolarow ktore wymienialismy) z tym ze byl to szczyt sezonu. 1-15 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara_32
byłam dwa razy w Egipcie: raz właśnie z tym biurem, było w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń, drugi raz poleciałam z alfa starem, bo akurat trafiliśmy na świetną ofertę last minute i to też był bardzo udany wyjazd. Spędziliśmy dwa tygodnie w Dahab w hotelu Tropitel Dahab, który polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różdżka
Co roku jeżdżę z rodzicami po świętach Bożego Narodzenia (jest taniej) do Egiptu i w tym roku po raz pierwszy pojechaliśmy z biurem BeeFree. Bardzo nam się podobało, to był chyba najlepszy wyjazd. W dużej mierze to zasługa współwczasowiczów, ale samo biuro też w porządku. Hotel ekstra, jedzenie bardzo dobre, basen przy hotelu pierwsza klasa no i 2 kroki na plażę. Bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miroslava2
Nie byłam w Egipcie jeszcze z tym biurem, planuję za 2 miesiące, ale za to w Tunezji w wakacje i na tej podstawie mogę powiedzieć, że gra jest warta świeczki. Jest dobrze i tanio! Jakością nie różnią się od drogich biur (na takich wycieczkach też bywałam). Myślę, że w Egipcie też będzie super, bo to (chyba) jeden z ich najpopularniejszych kierunków. Zastanawiałam się też nad Gambią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczucha2
Powiem tak: taniej nie znajdziesz. A do tego jakość wycieczki na poziomie dobrego biura z wyższej półki. Jak ja byłam z nimi w Egipcie to zdecydowaliśmy się na Hotel Viking Club, który zresztą też polecam, zapłaciliśmy za 2 tygodnie poniżej 2000 zł za osobę z pełnym wyżywieniem. Opłaca się jechać, nie odwalają nic, nie kręcą i interesują się losem klienta. To też było widać po rezydentce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajkonika
Warto jechać, zwłaszcza jak znajdziesz tanią ofertę - to można wypocząć taniej niż nad Bałtykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×