Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxtwxxxx

16 tydzien ciąży

Polecane posty

Gość xxxtwxxxx

jak się czujecie , czujecie ruchy ? ja srednio , pobolewa mnie lewa strtona jak by od jajnika (takie klucie) , nie czuje jeszcze ,, bąbelkowan'' )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxtwxxxx
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarCiiaaa
Hej :) ja jestem już w 22 tyg ale ruchy czułam od połowy 17 :) na szczęście nudności mam już za sobą ale senność została ; ( i teraz to bóle kręgosłupa się nasilają ..a a te kłucia też czasem odczuwam ale wszystko jest w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-)u mnie już 20 tc ruchy jakimś delikatne czuje szczególnie wieczorem:-) podbrzusze troszke pobolewa:( a jak się denerwuje lub stres to brzuszek twardnieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem w 20tc
nie czuję jeszcze ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj się pytała czy czuje ruchy i czy codziennie Ja do niej że nie a ona że mam jeszcze tydzień. Także się nie przejmuj:* moje dziecko jest nisko:( ale może akurat tak się ułożyło podczas badania co myślicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj się pytała czy czuje ruchy i czy codziennie Ja do niej że nie a ona że mam jeszcze tydzień. Także się nie przejmuj:* moje dziecko jest nisko:( ale może akurat tak się ułożyło podczas badania co myślicie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem w 20tc
U mnie łożysko jest na przedniej ścianie, dwa tygodnie temu miałam USG- wszystko było ok więc jeszcze się tak nie denerwuje tym brakiem ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×