Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość clioo292929

SEKS A ZAPALENIE PĘCHERZA

Polecane posty

Gość clioo292929

Hej. Od dwóch lat mam kłopoty z pęcherzem i z nerkami, z tym że objawia się to u mnie kilkugodzinnym atakiem bólu z tyłu pleców i strasznie silnym parciem na pęcherz mimo że wysikam tylko kropelkę. Do tego oczywiście pieczenie, ból przy oddawaniu moczu i tak dalej. Jest to prawie nie do wytrzymania, ale trwa maks 4 godziny, potem mi mija i czuję się tak jakby tego w ogóle nie bylo. Taki atak mialam wczoraj po dość intensywnym stosunku w pozycji od tyłu, ale teraz (12 godzin po) czuję się zupełnie normalnie, kompletnie nic mi nie dolega. Wzięlam noilicin i zażywam tabletki z żurawiną, dużo piję. Czy mogę zatem dzisiaj wieczorem się kochać (oczywiście z prezerwatywą i nie tak intensywnie), jeśli od razu potem pójdę siku i się wykąpię? Aha dodam jeszcze, że ten stosunek który spowodował ten atak tez był z prezerwatywą więc teoretycznie nie powinno do tego dojść, ale zasnęlam i nie wykąpalam się i nie poszłam do toalety, moze dlatego tak się stało? Myślicie że jak teraz to zrobie to będzie w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×