Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba w snach

BIOS

Polecane posty

Gość chyba w snach
oj tam,oj tam;-) rozwalasz mnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam,oj tam;-) dawaj , raz nie zawsze 2 razy nie nalog hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bios - to oprogramowanie komputera znajdujące się na płycie głównej, w napędzie CD itp. Można to oprogramowanie porównać do (czegoś co odpowiada za bicie serca i oddechu u człowieka) reszta oprogramowania wgrywasz na dysk twardy np. To jest pamięć u człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
dzieki ;) moze drineczka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dajcie cos mocnijszego bo na drugim topiku to ja wysiadam jzu nie wiadomo jak pisac , bo wszystko autorke uraz a ehh a to moje wino to chyba zaslabe jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
normalnie rece ''opadajom'' :P:P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
dwa drineczki - juz przynosze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
I tak nie jarze:-( Może jakbym miała IQ 120 wg Mensy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
ok. podwojna whisky z cola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to moj kochany maz przyniosl na jack daniells , no to mamy cos mocniejszego, az sie zapytal o czym ta dyskusja , musialam mu wszystko przetlumaczyc heheh a jest tego troche , bo on po polsku ni wzab , wiec whisky mamy i zaczynamy , cos czuj ze dzisiejsza mieszanka wybuchowa odbije sie na nas jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w snach ale z ta whisky sie zgralysmy , no czym wiecej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ja zapije mineralna. I wpadne na tamten poczytać. Tu loreline nie wpadnie- niechce jej sie po zeszyt siegać. ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iinformatyk88
bios jest to podstawowy system operacyjny, uruchamiany zaraz po wlaczeniu komputera :P ta czarna albo niebieska tablica przy wlaczaniu komputera z tymi napisami dziwnymi to jest test przeprowadzany przez biosa ;p zrozumieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
juz mam ciezka glowe :O wiem doskonale co bedzie jutro :classic_cool: powtorka z rozgrywki zeby pozbyc sie kaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he. Wiecie dziewczyny, ja się czuję OSOBIŚCIE URAŻONA, bo ja jej zrobiłam nagłówek na nową stronę i projekt wizytówki, no może nie był to cud świata, ale można było napisać "dziękuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
''Dowi27, a co to obłuda? To chyba coś powiązane z sexem, a więc w temacie nie pasuje. '' a to dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba w snach zabila mnie tym tekstem o obludzie jak mozna byc tak plytkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jak bys ty mi zrobila ten naglowek i wizytowke , bo ja sama bym nie umiala , to bylabym ci wdziecza i podziekowala, bo normalna osoba tak postepuje. pozatym nie musialas tego robic ale zrobilas szacunek ci sie nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest jednn plus - przyznała, że nie bardzo jej wychodzi zdobienie pazurów, no i wzięła się za ćwiczenia prostych wzorów. Myślę, że skoro nie wraca do tego, co wcześniej, czyli wmawiania dziecka w brzuch - że jest świetną i profesjonalną stylistką, jest też trochę grzeczniejsza (zauważyłyście?) nie wracajmy może do tego, chyba, że sama zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh czarna ja juz niewiem co pisac i myslec , wszystko zrobilysmy tak by jej pomoc wskazowki porady a ona jak grochem o sciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale już mam pomysł co będę robić jeśli zgodzę się na dziecko i będę nudzić się na macierzyńskim będę robić paznokcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna jestem twoja pierwsza klientka przylec do polski specjalnie bys mi zrobila paznokcie,tylko lakierami bo na reszte mam uczulenie i by mnie poparzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A serio, może mi coś wyjdzie, przynajmniej na cudzych pazurach (na swoich łatwiej). Mam talent plastyczny :P Tylko czym robić ozdoby? Cienkim pędzelkiem? Zapałką? Nawet modelkę mam na oku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna zakup takie cieniutkie pedzelki one maja tylko kilka milimetrow wygladaja jak drucik i pieknie sie nimi zdobi i rysuje ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wiem, malowałam nimi kiedyś (coś innego). Czy tak świetnie to polemizowałabym :P Kurczę, z 5 dni temu nie pomyślałabym, że będzie mi się chciało robić jakiś wzorek na paznokciach, a teraz myślę, by dostać w swoje ręce koleżankę. Ona ma okropnie długie NATURALNE pazury, zawsze strasznie zaniedbane i za każdym razem jak ją widzę mówię jej, że ma z tym coś zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje naturalne mam teraz mocne twarde i dlugie jak nie obciete tipsy na dlugosc, ale maja piekny ksztalt i nie wygladaja niechlujnie , wiec takie dlugie sobie nosze , lubie takie , juz sie przyzwyczailam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×