Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waldek7777

żona ćwiczy w bieliźnie a mi się chce bzykać!

Polecane posty

Gość waldek7777

jak wyżej. żona ćwiczy w samej bieliźnie, wypina pupę podczas ćwiczeń w moja stronę. nie uprawiałem seksu już chyba ze 2 miesiące. co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
ale ona cwiczy tak co drugi dzien i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
nigdy nie waliłem konia przy zonie. wogole nie wale sobie. mecze sie jakos , pala mi stoi, sperma zalega a tu nic. zona nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
zona wie ze ja chce ale ona nie chce, nie wiem jak ja zachecic. jak sie kochamy, tak ra na miesiac, albo i dwa zona niezadowolona jest bo nie mam orgazmu i seks trwa 3 minuty p takiej dlugiej pprezrwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
może ją zapiąć przy kolejnym skłonie? nie zdąży uciec, bo będzie zajęta ćwiczeniami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
prosze sie nie podszywac podemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj jej do zrozumienia, albo po prostu powiedz (tak będzie najlepiej), że jest dla Ciebie atrakcyjna i masz na nią ochotę. Szczególnie jak tak się ładnie wypina. Albo się do niej dobierz, tylko delikatnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
dzieki masz racje. trzeba mi było kobiecej rady ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunikacja z kobietami jest prosta, tylko Wy wszystko komplikujecie. Kobiety lubią być adorowane. Jak jej powiesz, że jest mega sexowna jak tak sobie ćwiczy i to Ci działa na wyobraźnię, to nie wierzę, że się nie odda. No ja bym się oddała :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
idź z tymi radami:O ja mówię: jesteś seksowna i wysportowana ona do mnie: daj mi spokój, ćwiczę. wziąłem to za dobrą monetę i idę dalej: mam na Ciebie ochotę ona: odczep się. to ja cały w skowronkach zacząłem się dobierać a ona mi z pięścią w oko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan De Noll
Trochę szacunku do siebie chłopie idź na dziwki. Prosić się to upokorzenie. Oczywiście kasę jej przyblokuj bo masz wydatki. Jak ma kochanka ....cóż trzeba to znieść, że jest ktoś lepszy. Oczywiście jak ma kochanka to niech ten kochanek jej zapewni mieszkanie, pomoc w życiowych sprawach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek7777
nie ma kochanka raczej, nie ma czasu. mamy dziecko :( i od tej pory nic nie jest jak dawniej ćwiczy, żeby doprowadzić ciało do stanu sprzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan De Noll
To niech sobie spokojnie doprowadza a Ty sobie międzyczasie skorzystaj odpłatnie z jakiegoś już idealnego ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka_baletnica
walduś , wspólczujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×