Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjkjkj

20 tyd ciazy - czerwone zabarwienie moczu

Polecane posty

Gość kjkjkj

Dziewczyny mam pytanie w zwiazku z powyzszym tematem :( Bylam przed chwilka w toalecie i moj mocz byl koloru czerwonego tzn. mial taki odcien. Czy mialyscie podoba sytuacje. Chcialabym sie czegokolwiek dowiedziec. Brzuch mnie specjalnie jakos nie boli, zworcilam na to uwage przez przypadek. Jest dosyc pozno na wizyty u lekarza... swoja mam dopiero we wtorek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
prosze, pomozcie... co myslicie na ten temat ? martwie sie, nie wiem czy to cos powaznego... moze powinnam pojechac na pogotowie :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrgre
mnie to sie kojarzy z zapaleniem drog moczowych-krwiomocz, moje dziecko tak mialo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenia drog moczowych
ciezko nie zauwazyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coolombuss
zrob badanie moczu na cito, nawet jutro w szpitalnym laboratorium ( sa czynne zazwyczaj 24h/d) jak ci wyjdzie krwiomocz to od razu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenia drog moczowych
czerwony czy brunatny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Nie jadlam buraczkow. Brzuch tez mnie specjalnie nie pobolewa. Ogolnie jestem w trakcie choroby, lekarz przepisal mi penicyline ktora zazywam od 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenia drog moczowych
ja obstawiam nerki. Zadzwon do szpitala na oddzial polozniczy i zapytaj co masz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamadzia
to może być zatrucie ciążowe - koniecznie zrób jak najszybciej badanie moczu na obecność białka. Ja w drugiej ciąży miałam zatrucie ciążowe i mocz był właśnie taki ciemny, nito czerwony, nito brązowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Poczekam do nastepnego oddania moczu i jesli dalej bedzie czerwony to zglosze sie na oddzial. Niestety nie mieszkac w Polsce, a moj jezyk nie jest perfekcyjny. Jesli dalej bedzie czerwone zabarwienie moczu to poprostu pojade do szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam wiele razy krwiomocz. Idz koniecznie do lekarza dlatego ze przyczyn moze byc kilka. Mozesz miec uszkodzoną nerkę, albo zapalenie jakies, poczytaj o krwi w moczu zobaczysz skąd się bierze. Przepisza Ci antybiotyk. Przypadlosci z nerkami często się w ciązy zdarzaja, nie panikuj. Ah i upewnij się że to na pewno byla krew z moczu a nie z pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergrg
ja bym nasikala teraz do sloika, zeby sie upewnic. albo jak masz pojemnik do bad moczu, to do niego, mozesz od razu zabrac do szpitala na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenia drog moczowych
no ale ona wlasnie bierze antybiotyk, moze za silny ? W jakim kraju mieszkasz autorko ? Nie masz nikogo, kto moglby za Ciebie zadzwonic na pogotowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
wkladke mam czysta... wiec to krew z moczu. Poczekam i zrobie tak jak mowicie. Pojemnika nie mam, ale sloik sie napewno jakis znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenia drog moczowych
Jedyne, co moge Ci tak na odleglosc poradzic, to pij duzo wody, bo mozesz byc odwodniona, zreszta nerkom tez dobrze zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkj
Antybiotyk byl dobierany przez lekarza wiec powinien byc wporzadku. Mieszkam w DE i niestety jestem tu sama jak palerc w D. jedynie moj maz, ale on jest na takim samym poziomie jezyka jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrjrytjkyuy
moze poki co zapisz ze slownika jakies zwroty, ktore moglybi ci sie przydac, gdybys nastepnym razem tak samo noaskiala. po prostu nprzygotuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamadzia
autorko podobno w każdym szpitalu w de jest kilku polskich lekarzy, wiec moze akurat ktos sie trafi - nie czekaj do jutra, pojedz. po co masz sie denerwować, moze to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×