Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iryszka

paszporty dla dzieci

Polecane posty

Gość iryszka

nie wiem jak napisac wniasek do Sadu Rodzinego o wydanie wyroku . I zeby ten wyrok odeslali do Ambasady Polskiej w Londynie. Czy mog by ktos mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słówwwww
Kurcze ludzie!! Czy wy potraficie samodzielnie mysleć i działac?!! Przecież wpisując w google tytuł tego tematu otrzymacie mnóstwo odpowiedzi.Wystarczy tylko chcieć. Poszperaj w necie-tu nikt za ciebie nie napisze wniosku. Poza tym idź do sadu i zapytaj w biurze podawczym jak taki wniosek ma wygladać. Sa też do kupienia poradniki w sadach w których sa gotowe wnioski. Włocławek, 22 maja 2006 roku Sąd Rejonowy we Włocławki III Wydział Rodzinny i Nieletnich Wnioskodawczyni: Anna Nowak Adres: Uczestnik: Adam Nowak Adres: WNIOSEK O WYDANIE ZGODY NA WYDANIE PASZPORTU MAŁOLETNIEMU DZIECKU Wnoszę o: 1. wydanie zgody na wydanie paszportu małoletnim: Patrycji Nowakur. .......... roku w ........... , 2. wyznaczenie wnioskodawczyni jako osobę jedynie uprawnioną do odebrania paszportów małoletnich: Patrycji Kopeć i Mariusza Kopeć 3. wyznaczenie wnioskodawczyni jako osobę jedynie uprawnioną do posiadania paszportów małoletniej: Patrycji Nowak UZASADNIENIE Małoletnia Patrycja Nowakur. .......... roku w ..........................jest moim dzieckiem z związku z Kopeć. Dowód nr 1: skrócone odpisy aktów urodzenia W dniu . 19... roku Sąd Okręgowy ........ orzekł rozwiązanie małżeństwa pomiędzy mną a Kopeć (syg. akt ..) bez orzekania o winie / z orzekaniem winy (czyjej?), powierzając obojgu rodzicom wykonywanie władzy rodzicielskiej nad małoletnim dzieckiem Dowód nr 2: odpis wyroku orzekającego rozwód Małoletnie dziecko pozostają pod stałą opieką matki, a ojciec nie utrzymuje z nimi kontaktu. Od 11 lat uczestnik ........ nie widział dziecka, nie spotykał się z nimi. Uczestnik ........ od ......... roku przebywa w Zakładzie Karnym w ............ktadzież. Jego więzi emocjonalne z dziećmi są słabe. Wieloletnia (ile?) orzeczona prawomocnie kara pozbawienia wolności uniemożliwia prawidłowe wypełnianie obowiązków rodzicielskich przez .. W te wakacje jest możliwość wyjazdu na zagraniczne kolonię Patrycji Nowak. Jednak dziecko nie ma do tej pory wydanego paszportu. Jednakże na wydanie dziecku pszportu zgody nie wyraża uczestnik ......... Nowak W zaistniałej sytuacji powyższy wniosek jest konieczny i uzasadniony. Załączniki: Kopia wyroku orzekającego rozwód skrócone odpisy aktów urodzenia Odpis wniosku i załączników 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????????????????????
Napisz cos wiecej. Po co chcesz odsyłać wniosek do Londynu? Dla ciebie odpowiednim sadem jest sad w miejscu zamieszkania no chyba ze mieszkasz w Londynie. Ale tez jesli nie jestes rezydentem lub obywatelem wnisek składasz w miejscu zameldowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryszka
wlasnie napisala w GOOGLE temat ale nic s tego. Mi nie jest potrzebny wniosek o wydanie paszportow , sad juz byl!!!!!!!!!! nie moge znalezc jak napisac do sadu o WYDANIE WYROKU prawidlowo napisac. I mieszkam oraz z dziecmi w Londynie i nie mam czasy lecic do POLSKI za wyrokem bo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty długo mieszkać w Londyna
bo całkam po polskiemu pisaty nie umisz. Tobie chktoś musieć napisaty O WYDANIE WYROKU, bo sad juz był!!!!!! Ty pozbiraj piniondzie i ić do PISARZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryszka
Przepraszam ze moj polski nie jest perfekt, napewno za dlugo mieszkam w Anglii, nu i nie mam polska'' klawe'', dla tego i napisala tutaj zeby ktos mi pomog,ale widze ze niema mondrych :). Napewno i dla tego mi sie podoba Anglia, anglicy zawsze pomoga, tolerancyjne, mili o polakach tak nie powiesz. ZERO TOLERANCYJI, ZAZDROSNE, NIE MILI nawet tutaj . DZIENKI BARDZO ZA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedawczyku,nie powinni
cię wogóle wpuścić na teraz Polski. wyjechałaś? to czego tu niuchasz jeszcze? won z Polskiej Ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iryszka
ZERO INTELEKTU ZERO TOLERANCYJI :) POLACY WY NAJLEPSZE W EUROPIE HA HA HA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×