Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ldwiwivoh

Etykieta energetyczna na lodówce-skandal!

Polecane posty

Gość ldwiwivoh

Kupiłam lodówkę z naklejoną etykietą energetyczną, której niczym nie moge odkleić! To skandal -aby używać jakichś chińskich klejów na sprzęt za 5 tys. zł.Ostrzegam inne Panie-niech Wam od razu w sklepie odkleją to g...,bo bedziecie mieć problemy! Aha-nie używać acetonu itp. -blacha zardzewieje w krótkim czasie. A może o to chodzi? A może ktoś wie jak to reklamować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
przepraszam, ale dlaczego aceton? przecież wiadomo, że rozpuszcza lakiery i tworzywa sztuczne, czyli nie nadaje się do zmywania naklejki z lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalalala222
Temat nadaje sie do telewizji! Wszystkie produkty teraz będą oklejane a w internecie wszyscy szukają tanich klejów.....Pomyślcie- wszystko OK a sprzęt zniszczony! Już nigdy nie uzyskasz takiej lakierowej powłoki po tym kleju. Rzeczywiście skandal.Już nawet jakieś chemikalia sprzedają do usuwania tego kleju.Kto to nalepia?-dystrybutorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Nie rozumiem dlaczego nie zwrocisz tego do sklepu? O ile pamietam, to do pieciu dni masz prawo zwrocic towar, bez podania przyczyny - lepiej to sprawdz. Jednak ja na twoim miejscu nie bawilabym sie w eksperymenty, tylko oddala im, niech sami sie z tym bawia. Ostatecznie to nie zabawka za kilka zlotych a sprzet, ktory ma sluzyc cale lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studio...
Mam lodówkę już 6 lat i niestety dalej tą naklejkę. Lodówka biała jakoś szczególnie mi nie przeszkadza choć na początku próbowałam odkleić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eygryryry
slyszeliscie o srodku "tar&glue remover" jak nie to poszukajcie w necie zerwijcie naklejke i namaczajcie to woda przez okolo godzine a reszte tym srodkiem do usuwania kleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
wystarczy suszarka, woda z octem i po sprawie , chyba ze masz parownice , to jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleznieeeee
Zadna woda z octem! Tego się nie daje odkleić.A wogóle dlaczego ja mam z tym "walczyć"????????????? Dlaczego Niemcy mogą nakleić wygodną etykietkę a Polacy nie? Zacznijmy walczyć z głupotą a my Polacy znajdujemy jakieś rozwiązania-na zachodzie nikt by się z tym nie p.r..ił! Ja już też więcej nie kupię z naklejką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej marki sprzęt kupiłas?
ja bym napisała do producenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
Spróbuj natrzeć naklejkę olejem , powinna zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakiej firmy
jest ta lodówka ??? Trzeba się skontaktować w producentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą suszarką to prawda.ja z samochodu reklamy odklejałem. Wystarczy dobrze podgrzac. A pozostałą część kleju zmyć wodą z kwaskiem cytrynowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasami jak sie dobrze
maslem wysmaruje to schodzi, ja tak z mebli naklejki zdzieralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poweselna
U mnie na naklejki sprawdza się miękka ściereczka nasączona oliwką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wjevoqb
Lodówka japonska za 5 tys zł./nie juanow/.Moze spermą to potraktować? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×