Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wirtuoldinia

Jaką podyplomówkę wybrać? Czy warto?

Polecane posty

Gość Wirtuoldinia

Mam zamiar iść na studia podyplomowe. Dodam, iż jestem humanistką po politologii (pogodziłam się z tym błędem, ale ogólnie nie żałuje), więc mam małe pole do popisu. Zastanawiam się nad dwoma kierunkami: oligofrenopedagogiką (wcześniej musze zrobić przygotowanie pedagogiczne) - mam doświadczenie w pracy z ludźmi niepełnosprawnymi, bo byłam na stażu. Druga możliwość, która mnie interesuje to podyplomówka z logistyki (może jest trochę ścisła, ale sądzę, że dałabym rade). Czy warto inwestować w studia podyplomowe? Jakie Wy wybieracie studia, nowe kierunki kształcenia? A może lepiej pójść do studium czy szkoły policealnej? Po których kierunkach można liczyć na zatrudnienie?? Zapraszam do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że do oligofrenopedagogiki to trzeba mieć koniecznie powołanie i cierpliwość.. wybralabym logistykę ale ogólnie to tak kazdy wie że żadne studia nie gwarantują roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licha szczotka
niekoniecznie do oligofrenopedagogiki trzeba miec powołanie. Tam pracować może każdy, tylko warunek: cierpliwość i dobra komunikacja. Jakie inne śą przyszłościowe kierunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×