Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IzaCia

Sprzątanie szafy

Polecane posty

Gość IzaCia

Dziewczyny podpowiedzcie sposób na pozbycie się niechcianych ciuchów i butów - w dobrym stanie, wypranych, kupowanych w polskich sklepach, rozmiar ok. 38 (poza pck - nie chce żeby walały się po osiedlu, szkoda!). Czy może jakiś warszawski lumpeks skupuje takie rzeczy? We wszystkich chodziłam tylko ja, sporo rzeczy eleganckich, kilka kurtek, trochę nietrafionych rzeczy nowych. Chętnie odsprzedam za naprawde niewielkie kwoty, typu 5 zł za sztukę czy ileś za kilogram. Niestety nie mam czasu na sprzedawanie tego na allegro :( chyba że któraś z was ma czas i za sprzedanie tego podzielimy się po połowie osiągniętą kwotą - propozycja myślę uczciwa:) Myślałam o sprzedaży na bazarku na Namysłowskiej w Wawie, ale na to też tak średnio mam czas... Może któraś mi pomoże i podejmie się takiej współpracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbuj na tablica.pl
Jak nie masz czasu fotografować wszystkiego, dokładnie opisywać itp, na allegro.. to wystaw na tablica.pl Fakt, że raczej dłużej poczekasz na kupującego... bo to będzie raczej odbiór osobisty, ale nic innego mi do głowy nie przychodzi.. a na pewno mniej czasu to zajmie niż wystawianie aukcji na allegro.. Zrób fotki chociaz kilku rzeczy.. albo nie każdej oddzielnie, jakoś szczegółowo.. tylko połóż kilka ubrań i cyknij fotkę. napisz w punktach co masz do sprzedania, rozmiar, cena.. Wszystko w jednym ogłoszeniu.. ewentualnie zrób kilka ogłoszeń typu: -sweterki -kurtki -buty żeby to jako pogrupować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wystawiła na alegro lub gumutre, zdjecia opis i na pewno pozbędziesz się szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×