Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cornellla

mamy niemowlat bardzo prosze o pomoc !!!

Polecane posty

ile mialy miesiecy wasze dzieci kiedy zaczely sie przekrecac na boczki ? moja corka 5cio miesieczna zaczela to robic , ladnie cala jest na boczku , ale ma przy tym skrzyzowane nozki , czy to jest normalne ? czy wasze dzieci tez przy lezeniu na boku mialy skrzyzowane nozki ? prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niemowlaczka
moje dziecię ma 3,5 miesiąca i już sam przekręca się na boki z pleców. Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tymi nóżkami. Jak skrzyżowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze jak lezy na boku to jedna noga jest skrzyzowana z druga no noga jest skrzyzowana z druga a nie np obok a Twoje jak.ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba normalne ze dziecko jak i dorosly lezac na boku np.lewym ma prawa noge na lewej tzn za lewa i to wyglada jak skrzyzowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka miała
3 miesiące jak zaczęła się przekręcać ale tym się raczej nie ma co sugerować bo przecież to dość indiwidualna rzecz. Ale mała już siedzi samodzielnie bez oparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzi ale zastanawia mnie to przekrecanie na brzuch jak u was dziecko ma nozki podczas lezenia na boczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde no wiesz
to jest naturalna pozycja dziewczyno , nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
zupełna norma nie wkrecaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niemowlaczka
Moje ma jedną na drugiej normalnie tak samo jak ja jak leżę na boku. np. jeśli przekręci się na prawy bok, to prawą nóżkę ma lekko zgiętą, leży na podłodze, a lewą przełożoną przez nią hmm do przodu. tylko, że moje dziecię jest jeszcze troszkę w tej kwestii nieporadne, robi tak od kilku dni dopiero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie pewne dziewczyny ? wasze dzieciaczki tez tak robily ? chodzi o to , ze zaklada noge na noge i to wyglada jakby skrzyzowane byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama niemowlaczka
Moja droga, połóż się na boku i sama stwierdź jak masz ułożone nogi :) przecież nie da się leżąc na boku położyć nóg obok siebie, chyba że się jest człowiek-guma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde no wiesz
cornela to jest zupełnie normalne taka natura człowieka , dziecko nie położy nogi na nogę, co będzie później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg :O
Dobrze, że mi nie przyszło do głowy analizować ułożenia nóg dziecka i w ogóle każdego jego poruszenia... Sama się zaczęłam zastanawiać, jak ja trzymam nogi, leżąc na boku i że może w związku z tym coś ze mną nie tak... :O Te matki dzisiejsze to paranoiczki, a to wszystko wina netu... Bez tego byście były o wiele spokojniejsze i nie wymyślałybyście sobie sztucznych zmartwień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×