Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie pomarańczka

rozstępy dermatolog

Polecane posty

Gość taka sobie pomarańczka

sorry że zakładam drugi taki sam temat ale niektórzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem i muszę napisać wszystko dosłownie. Podczas ciąży zaczęły robić mi się rozstępy, stosuje kremy, ale nie pomagają, tzn napewno coś, ale że brzuch cały czas rośnie to i one się pojawiają. Moje pytanie brzmi: Czy któraś z Was była u dermatologa z rozstępami? Czy Wam pomógł? Czy mówił, że na to pomoże tylko kosmetyczka?? Nie chodzi mi o jakieś zabiegi na NFZ, jeśli byłyby refundowane to super, ale nie wiem czy jest sens czekać na dermatologa czy po porodzie i połogu udać się do kosmetyczki od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz ze to genetyczna sprawa
dwa pojawiaja sie moim zdaniem jak sie za szybko i za duzo tyje,ja w ciazy utylam tyllo 9 kg i nie mialam rozstepow,ale moja mama utyla podobnie i tez nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz ze to genetyczna sprawa
aha i na rozstepy nie pomoga zadne kremy,jedynie chirurgia estetyczna,bo to pekniecie wlokien kolagenowych w skorze,taka rozdarta skora,kremem sie tego nie "zaceruje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pomarańczka
to jest przeważnie genetyczne, ja przytyłam do 30tc 12 kg, wiem że to dużo, ale jak na taką zmianę trybu życia uważam, że jest w miare. Poprostu chciałabym usłyszeć czy ktoś był u dermatologa z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz ze to genetyczna sprawa
moja kumpela ma syna ktory starsznie urosl,i zrobily mu sie z tego powodu rozstepy an plecach,byla u dermatologa i tenze powiedzial( prywatnie) ze kremy to lipa i nie pomoga na takie cos,tylko skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pomarańczka
jestem jeszcze ciekawa jaki czas po porodzie(sn)można się poddać takiemu zabiegowi i jaki jest mniej więcej koszt-wiadomo, że trzeba nie raz odłożyć pieniądze lub jest określony czas w jakim można wykonać jakikolwiek zabieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz ze to genetyczna sprawa
juzw tym nie pomoge,ale na bank okres pologu bys musiala odczekac,dla pewnosci pewnie tak ze trzy miechy,no i jak karmisz piersia to tez chyba rozne znieczulenia i podawane preparaty by je usunac maja wplyw,wiec dopoki nie przestaniesz karmic tak na logike,najlepiej zadzwonic do jakiejs kliniki medycyny estetycznej i sie wypytac dokladnie u scpecjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pomarańczka
właśnie się zastanawiam i chyba się zarejestruje do dermatolog która przyjmuje u nas na NFZ ale ma swoją klinikę. Więc nie muszę na darmo jechać 30 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie pomarańczka
jest ktoś kto korzystał z pomocy dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserem się usuwa
medycyna estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z rozstępami w ciąży walczyłam już od początku, gdy mój brzuch lekko urósł już skubańce zaczeły się pojawiać. Poszperałam wtedy po forach, i zakupiłam kurację przeciwrozstepową z firmy Efektima Pharmacare- stosowałam regularnie. Do końca ciąży nie zauważyłam już u siebie żadnego rozstępu dodatkowo balsam bardzo fajnie działał na moją skóre- była miękka i zadbana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a świstak siedział i zawijal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad operacją plastyczną jeśli chodzi o włosy. Co sądzicie o tej firmie https://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-oferta/metoda-fue/ ? Czy znacie może jeszcze jakieś metody przeszczepu? Słyszałem, że jest specjalnie zaprojektowany robot, który przeszczepia włosy. Możecie pomóc? Gdyż ciekawię się tym od jakiegoś czasu.Pozdrawiam Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×