Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to nie tak mialo byc

zeby z golymi cipkami latac

Polecane posty

Gość to nie tak mialo byc

przeciez natura dala wam owlosienie lonowe, by wabic partnera, by chronic srom przed infekcjami z zewnatrz. A wy oszpecacie ten cud natury, poddjecie sie blednym wymogom wynaturzonych dykatatorow "mody". Obudzcie sie kobiety, zacznijcie byc kobietami, indywidualistaki a nie krowami w obyczajowej stajni Augiasza!!! Moj apel kieruje do kobiet dojrzalych, bo malolaty to jeszcze musza znalezc swoja droge i probuja roznych bzdur w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proRzad
a fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu765432
Ja jestem nietknięta pod każdym względem w środku o na zewnątrz jeśli jesteś chętny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak mialo byc
Jestem chetny, jak najbardziej! Interesuja mnie tylko i wylacznie kobiety nie obcujace na co dzien z zyletkami, depilatorami itd. Domniem ze przeciwnicy zarostu lonowego maja przykre doswiadczenia w tej kwestii, - czy z wlosami czy bez - to sa miejsca o ktore trzeba dbac i utrzymywac w czystosci. wloski w tym nie przeszkadzaja, wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak mialo byc
widze ze tu zagladaja sami gowniarze, amatorzy malych dziewczynek z lysymi cipeczkami. No coz kiedys moze dojrzejecie do tego co piekne. Lysa cipka to jak facet w brudnym podkoszulku i majtkach do kolan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuk
Te wygolone na 0 ! Któż może się podniecić widokiem takiego kurczaka.Widok gołej przypomina dziecko,ale dzisiejsze czasy nie pozwalają nosić naturalnego zarostu.Co by o mnie powiedzieli itd. bez końca.Więc dla świętego spokoju golą wszystko.Małolat nie widział nigdy włosów i nie wie w ogóle,że takie coś może mieć pozytywny wpływ na ... Wszystkim tym dziewczyną co są naturalne składam wyrazy szacunku i tak trzymać.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię umiar :)
bikini podgolić, resztę przystrzyc by przyjemnie było jak się ogolę na 0 czuję się jak mała dziewczynka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek25
zgadzam się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek25
mnie owłosione i przystrzyżone cipki bardzo podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co cię tak podnieca
w śmierdzących kłakach upapranych od moczu po np.8 godzinnej pracy ? mało tego kłaki mimo że wymyte po pierwszym skorzystaniu z toalety cuchną na kilometr , tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek25
nie dyskutuję z pedałami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja lubię umiar :)
wiecie kobiety, jak macie problem z higieną, nadmiernym wydzielaniem potu, albo posikujecie się co pół godziny to nie zwalajcie tego na włosy bo jest to żałosne:D generalnie buszu tam nie lubię ale jako osoba wiedząca do czego służy prysznic, bidet, mokre chusteczki i nawilżany papier toaletowy NIGDY obojętnie jakie miałam włosy na kroczu nie miałam problemu z brzydkim zapachem, nie liczę kilku sytuacji gdzie złapałam zakażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damianek25
ja też miałem kilka dziewcząt z zarośniętymi cipkami i nigdy nie czułem smrodu jest charakterystyczny zapach kobiety, ale mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka kafeterii
jeden lubi depilowane inny zarosniete, w czym problem? Partnerka moze sie dostosowac. Ja sie depiluje i moj partner tak lubi i tego samego wymagam od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez zycie
Domagacie się by kobiety miały busz w majtkach a sami gęby golicie na gładko. Czy tak was Pan Bóg stworzył? Kiedyś o małolatach mówiło się pogardliwie bo nie mieli kudłów na gębie. Ale przyszły czasy i moda strzyżenia a potem golenia geby na gładko. Tak na nich ówczas patrzono jak wy na wydepilowane obecnie kobiety. I nawet nie pomyslicie, że można by tak brodę albo wąsy zapuścić. Podobnie jest z kobietami. Przyszły czasy, że trzeba zredukować owłosienie w majtkach. Nie mówię, że wszystkie i zawsze powinny być wydepilowane na łyso, bo nie każdej to leży i nie każda kobieta z tym dobrze wygląda, ale zdecydowanie powinny zredukować zarówno obszar jak i intensywność. Chyba, ze wy, wielbiciele obfitych zarostów łonowych przestaniecie golić gęby i zapuścicie brody do pasa. Tytułem wyjaśnienia ja mam wąsy, a obydwoje, żona i ja mamy fryzury intymne zredukowane do paseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiprotam
sam se redukuj do paseczka, skoro zona goli to sie ciesz co cie inne obchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×