Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdadsa3434

tak wiele jest kobiet które nie potrafią używać swojej waginy

Polecane posty

Gość sdadsa3434

Temat zrodził się z już istniejącego odnoszącego się do mężczyzn. Oczywiście zgadzam się, że faceci ruchający po 3-4 minuty to porażka i powinni zostać od razu wykastrowani i porzuceni przez kobiety ale ja znam drugą stronę czyli to bardzo smutne że jest tak wiele dziewczyn, które nie wiedzą co to orgazm, nie wiedzą jak bawić się swoją cipką, nawet gdzie jest łechtaczka i że pochwa ma tak naprawdę 4 dziurki: - do ruchania - do sikania - do nawilżania - do squirtingu (10% przed 21 rokiem życia to potrafi, pozostała część dopiero po menopauzie) Swoją waginę używają tylko w ostateczności bo domaga się tego partner, nie potrafią czerpać przyjemności z seksu, nie eksperymentują i robią to tylko po ciemku w jednej pozycji przy czym leżą jak kłody. Naprawdę zacznijcie naprawiać społeczeństwo zaczynając najpierw od siebie, bo później powstają tematy o "przykrych przygodach w seksie" na 99999999999999999 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amro19
Bzdura z tym sqirtem ,Gabi trysnela mi w twarz jak miała 30-stkę....byliśmy w wielkim szoku,szczególnie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfds43
po ilości odpowiedzi potwierdza się to co napisałeś stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×