Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aparat orto

Aparat na zeby Anglia

Polecane posty

Gość Aparat orto

Mam pytanie jak to jest w Anglii z zalozeniem takiego aparatu moj chlopak (24lata) ma naprawde strasznie krzywe zeby i do tego zepsute boi sie isc do dentysty bo kazdy nie moze sie nadziwic kak mozna miec tak koslawe zeby :\ a ja nie wiem jak mu pomoc ile to kosztuje w Anglii i w ogole co i jak prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli tam roznice w krzywiznach wynosza wiecej niz 4mm to robia aparat za darmo na NHS. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne wizytówki
przyjeżdżają do uk szczerbate i zaniedbane polaczki i robią wstyd rodakom :O kurwa, fleje zadbajcie o siebie, przecież jesteście wizytówką polski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyssia
Nie prawda, ze robia to zadarmo, tylko do pewnego wieku. Moja kolezanka teraz zakladala na dol i gore. Wynioslo ja to ok 3 tys funtow. Z tym, ze mozna placic na raty i wszystkie wizyty sa juz wliczone w cene. Music doliczyc koszty zwiazane z leczeniem zebow bo zazwyczaj przed zalozeniem aparatu zebu musza byc wyleczone. Czesto istnieje koniecznosc usuniecia kilku zebow co wiaze sie z dodatkowymi kosztami. Umow sie na konsultacje, tam wam odrazu powiedza co nalezy zrobic i jaki bedzie calkowity koszt leczenia. Za taka konsultacje kolezanka placila ok 80 funtow. Takze koszty nie male ale naprawde warto bo po kilku miesiacach noszenia aparatu przez kolezanke widze duza zmiane. Pozatym te koszty rozkladaja sie na 2-3 lata (w zaleznosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie radze ja nosilam - podkreslam prywatnie i nie pomoglo i spoeprzyli mi zgryz bardziej. mialam wszystkie zeby klasy 1 teraz mrawa strona klasy 1 a druga klasy 2 - czy jakos tak ... w kazdym badz razie jezeli masz mozliwosc w pl to rob w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyssia
Przykro mi z tego powodu bo musialas naprawde zle trafic. Ja znam kilka osob, ktore tu leczyly/lecza zeby ortodontycznie i naprawde sa zadowolone. Znam conajmniej 3 osoby, ktore juz sciagnely aparat i zabki maja naprawde super. Ja kila lat temu nosilam taki aparat w Polsce dlatego interesuje sie tematem. W Polsce przeszlam przez wielu parciarzy az trafilam na dobrego ortodonte i on mi dopiero pomogl, takze nie ma roznicy. I jeszcze jedno po obliczeniu wszystkich kosztow robienia w Polsce plus przeloty itd to i tak tu sie bardziej oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli rzad chce
zebysmy byli jego wizytowka, to powinnien zadbac sam o nas, ale ze nie zadbal to dbamy sami o siebie na ile damy rade, a Polakom w Polsce i polskiemu skurwialemu rzadowi wara od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polacy z Polski
To trzeba było sięuczyć, to by była godna praca z przyzwoitą płaca, ale że się nie chciało, to teraz jeździjcie po świecie zbierać truskawki, stać na zmywakach, czy harować w szklarniach :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauduska
Tak kizwa bo lepiej zapierniczac w Pl za grosze?i nic z tego nie miec??dzieki wole byc tu na ,,zmywaku"pracowac za najnizsza krajowa a stac mnie na utrzymanie rodziny i oplacenie domu niz mieszkac na garnuszku u mamyskad ta zawisc?brat bratu klode pod nogi kladzie.ojj nie ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa powyżej : weź mnie człowieku nie rozśmieszaj. Dziś tak modne w PRL powiedzenie: ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz już nie funkcjonuje. Ja poświęciłam 5 lat na studiowanie i tak mi ta nauka wiele dała że sprzątam za granicą ( choć mam nadzieję tymczasowo). Oczywiście zaraz ktoś powie że widać nie dość dobrze ale jak jest w mieście 10 stanowisk pracy a absolwentów 100 to sorry ale prosta matematyka się kłania. Więc skończcie z takimi mądrościami. Sorry że nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu -bo już sie pojawiły oszołomy.Jeżeli ma 24 lata i ma dośc niskie zarobki to może ma jakieś benefity i może sie starac o taką specialną białą kartę,dzięki której może miec zeby i aparat robione za darmo. Musi to sprawdzic w HRM.Wystarczy podejśc i tam się juz wszystkiego dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakładałam niedawno jeden łuk w polskim gabinecie w Uk, płaciłam 1000 funtów za szafirowy:) Mam dostęp do całego "serwisu" i do solidnego ortodonty. Aparacik zakładałam w Redditch u dr Przygockiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dzieci to we dwójkę chodzą do ortodonty..jest jakaś u nas w ogóle w rodzinie plaga z tym krzywym zgryzem, każde pokolenie miało z tym problem. Dobrego ortodontę znaleźliśmy w Tooting, na https://polski-lekarz.london/polski-ortodonta-w-londynie jest wizytówka przychodni. Nowoczesny aparat, ząbki się elegancko prostują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×